Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Utmanarsim 6 okt    Utskriftsdatum  06 oktober 2012   
  Tävlingsort  Uddevalla    Utskriftstid  10:33   
  Arrangör  Uddevalla Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2012         
 
 
Gren 1, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Philippa Ahlström  2001  Uddevalla Sim    53.35        1:50.18   
Emilia Simonsson  2002  Uddevalla Sim            1:51.29   
Klara Hellberg  2000  Uddevalla Sim    51.69        1:51.29   
Cheri Storck  2001  Uddevalla Sim            1:51.53   
Maja Gustavsson  2001  Uddevalla Sim    55.22        1:51.66   
Emilly Börjesson  2001  Uddevalla Sim    53.27        1:53.53   
Matilda Fransson  2000  Uddevalla Sim    56.07        1:54.05   
Emelie Larsson  2001  Uddevalla Sim    55.64        2:03.90   
                     
 
Gren 2, 100m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Eliot Sjöqvist  2000  Uddevalla Sim    53.74        1:51.49   
Johannes Johansson  2002  Uddevalla Sim    56.58        1:54.80   
                     
 
Gren 3, 25m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Natalie Izad Mousa  2003  Uddevalla Sim            24.71   
Maja Gustavsson  2001  Uddevalla Sim            24.98   
Emelie Larsson  2001  Uddevalla Sim            26.71   
Jennifer Persson  2004  Uddevalla Sim            26.87   
Sara Johansson  2001  Uddevalla Sim            27.12   
Linnea Lindsta  2003  Uddevalla Sim            27.20   
Felicia Bernhardtz  2001  Uddevalla Sim            27.63   
Nathalie Kleveros  2001  Uddevalla Sim            27.71   
Felicia Johansson Jensen  2002  Uddevalla Sim            27.76   
10  Lova Fredgren  2003  Uddevalla Sim            27.78   
11  Alva Andreasson  2002  Uddevalla Sim            28.02   
12  Miriam Karlsson  1998  Uddevalla Sim            28.19   
13  Emma Johnsson  2004  Uddevalla Sim            28.27   
14  Lina Nielsen  2005  Uddevalla Sim            28.29   
15  Thea Wilenius  2002  Uddevalla Sim            28.35   
16  Linnea Hammarqvist  2003  Uddevalla Sim            28.63   
17  Hanna Wallström  2003  Uddevalla Sim            28.72   
18  Tilde Nordström  2004  Uddevalla Sim            28.86   
19  Hilda Eriksson  2004  Uddevalla Sim            28.87   
20  Felicia Gundersen  2005  Uddevalla Sim            28.89   
21  Vendela Trygg  2003  Uddevalla Sim            28.95   
22  Emma Nilsson  2002  Uddevalla Sim            29.11   
23  Emilia Ouseley  2003  Uddevalla Sim            29.35   
24  Amanda Collins  2002  Uddevalla Sim            29.38   
25  Elvira Leufvenius  2001  Uddevalla Sim            29.59   
26  Frida Olsson  2003  Uddevalla Sim            29.95   
27  Alice Carlén  2003  Uddevalla Sim            30.04   
28  Alma Drapkin  2002  Uddevalla Sim            30.37   
29  Thea Helleborn  2004  Uddevalla Sim            30.43   
30  Moira Last  2003  Uddevalla Sim            30.62   
31  Aida Khoshnam  2003  Uddevalla Sim            31.04   
32  Evelina Wester  2004  Uddevalla Sim            31.05   
33  Tindra Fredriksson  2002  Uddevalla Sim            31.10   
34  Alma Tegnborg  2003  Uddevalla Sim            31.11   
35  Tilda Pettersson  2004  Uddevalla Sim            31.65   
36  Ebba Fors  2004  Uddevalla Sim            31.78   
37  Tuva Adamsson  2005  Uddevalla Sim            31.97   
38  Ebba Ask  2002  Uddevalla Sim            32.16   
39  Sofia Kleibrandt  2004  Uddevalla Sim            32.61   
40  Eva Kuiper  2003  Uddevalla Sim            32.77   
40  Julia Stenback  2003  Uddevalla Sim            32.77   
42  Jasmine Molin  2003  Uddevalla Sim            32.93   
43  Elin Fransson  2003  Uddevalla Sim            33.38   
44  Elsa Werner  2002  Uddevalla Sim            33.53   
45  Julia Fält  2004  Uddevalla Sim            33.72   
46  Tilde Hibell  2003  Uddevalla Sim            33.82   
47  Linnea Andreasson  2004  Uddevalla Sim            34.02   
48  Saga Eriksson  2004  Uddevalla Sim            34.44   
49  Josefin Brekke Mellgren  2004  Uddevalla Sim            35.71   
50  Smilla Bryntesson  2004  Uddevalla Sim            35.72   
51  Sandra Mohnssen  2004  Uddevalla Sim            35.84   
52  Matilda Östblom  2004  Uddevalla Sim            36.51   
53  Wilma Jonasson Lyckeberg  2002  Uddevalla Sim            37.08   
54  Lovis Bergstrand  2004  Uddevalla Sim            37.35   
55  Lisa Samuelsson  2001  Uddevalla Sim            37.67   
56  Ella Jarnedal  2004  Uddevalla Sim            37.88   
57  Isabell Holmgren  2004  Uddevalla Sim            38.08   
58  Julia Fält  2004  Uddevalla Sim            38.53   
59  Armita Esfandiary  2002  Uddevalla Sim            38.70   
60  Linn Dao  2003  Uddevalla Sim            38.82   
61  Linnea Andersson  2003  Uddevalla Sim            39.28   
62  Sara Minsäter  2005  Uddevalla Sim            39.35   
63  Klara Hansson  2005  Uddevalla Sim            39.63   
64  Victoria Hägglund  2003  Uddevalla Sim            39.80   
65  Moa Hermansson  2004  Uddevalla Sim            40.71   
66  Tilda Andersson  2004  Uddevalla Sim            59.28   
                     
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elias Robertsson  2004  Uddevalla Sim            25.94   
Albin Hansson  2003  Uddevalla Sim            26.04   
Dorde Kovacevic  1998  Uddevalla Sim            26.61   
Martin Nguyen  2001  Uddevalla Sim            26.99   
Victor Anderberg  2000  Uddevalla Sim            27.47   
Elias Berggren  2002  Uddevalla Sim            28.15   
Anton Olsson  2004  Uddevalla Sim            30.02   
David Turesson  2004  Uddevalla Sim            30.52   
Gustav Backelund  2000  Uddevalla Sim            30.93   
10  Axel Hedlund  2002  Uddevalla Sim            31.53   
11  Simon Andersson  2003  Uddevalla Sim            31.73   
12  Anders Parrow  2000  Uddevalla Sim            31.97   
13  Hugo Åberg  2003  Uddevalla Sim            32.16   
14  Linus Minsäter Lundberg  2002  Uddevalla Sim            32.76   
15  Osèe Johansson  2000  Uddevalla Sim            32.93   
16  Filip Aronsson  2004  Uddevalla Sim            33.63   
17  Filip Malmedahl  2002  Uddevalla Sim            33.88   
18  Marcus Östblom  2005  Uddevalla Sim            34.17   
19  Lucas Dahlborg  2004  Uddevalla Sim            34.70   
20  Simon Hansen  2003  Uddevalla Sim            35.40   
21  Elias Karlsson  2003  Uddevalla Sim            36.81   
22  Edvin Aronsson  2003  Uddevalla Sim            39.17   
23  Viktor Egelstål  2001  Uddevalla Sim            41.67   
24  Leo Hansson  2003  Uddevalla Sim            41.92   
                     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Cheri Storck  2001  Uddevalla Sim            49.72   
Matilda Fransson  2000  Uddevalla Sim            53.35   
Klara Hellberg  2000  Uddevalla Sim            54.75   
Emilia Simonsson  2002  Uddevalla Sim            55.00   
Tindra Ejdestig  2001  Uddevalla Sim            55.80   
Philippa Ahlström  2001  Uddevalla Sim            57.64   
Linnea Karlsson  2001  Uddevalla Sim            58.90   
Tilde Ryhage  2002  Uddevalla Sim            59.95   
                     
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jacob Josefsson  2002  Uddevalla Sim            50.63   
Eliot Sjöqvist  2000  Uddevalla Sim            53.68   
Johannes Johansson  2002  Uddevalla Sim            54.71   
Fredrik Börjesson  2002  Uddevalla Sim            55.44   
Daniel Andersson  1998  Uddevalla Sim            56.21   
Stefan Pettersson  2002  Uddevalla Sim            59.60   
                     
 
Gren 7, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Emilly Börjesson  2001  Uddevalla Sim    54.19        1:48.87   
                     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Andreas Ahlström  1999  Uddevalla Sim            DNS   
                     
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Maja Gustavsson  2001  Uddevalla Sim            25.78   
Emelie Larsson  2001  Uddevalla Sim            25.79   
Felicia Johansson Jensen  2002  Uddevalla Sim            25.85   
Emilia Simonsson  2002  Uddevalla Sim            27.98   
Cheri Storck  2001  Uddevalla Sim            28.36   
Felicia Bernhardtz  2001  Uddevalla Sim            28.48   
Sara Johansson  2001  Uddevalla Sim            29.79   
Tilde Nordström  2004  Uddevalla Sim            32.76   
Tindra Ejdestig  2001  Uddevalla Sim            34.39   
10  Ebba Baard  2003  Uddevalla Sim            35.23   
11  Hanna Wallström  2003  Uddevalla Sim            36.13   
                     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Dorde Kovacevic  1998  Uddevalla Sim            25.21   
Johannes Johansson  2002  Uddevalla Sim            25.39   
Eliot Sjöqvist  2000  Uddevalla Sim            27.33   
Jacob Josefsson  2002  Uddevalla Sim            29.18   
Daniel Andersson  1998  Uddevalla Sim            46.96   
                     
 
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emilly Börjesson  2001  Uddevalla Sim            51.96   
Klara Hellberg  2000  Uddevalla Sim            53.26   
Philippa Ahlström  2001  Uddevalla Sim            56.78   
Matilda Fransson  2000  Uddevalla Sim            59.99   
                     
 
Gren 13, 25m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Felicia Johansson Jensen  2002  Uddevalla Sim            25.02   
Philippa Ahlström  2001  Uddevalla Sim            25.77   
Sara Johansson  2001  Uddevalla Sim            26.29   
Klara Hellberg  2000  Uddevalla Sim            26.49   
Tindra Ejdestig  2001  Uddevalla Sim            26.67   
Emelie Larsson  2001  Uddevalla Sim            26.85   
Emilia Ouseley  2003  Uddevalla Sim            26.97   
Tilde Nordström  2004  Uddevalla Sim            27.13   
Linnea Lindsta  2003  Uddevalla Sim            27.21   
10  Miriam Karlsson  1998  Uddevalla Sim            27.32   
11  Emilia Simonsson  2002  Uddevalla Sim            27.97   
12  Lova Fredgren  2003  Uddevalla Sim            28.87   
13  Alma Drapkin  2002  Uddevalla Sim            29.17   
14  Jennifer Persson  2004  Uddevalla Sim            30.27   
15  Julia Stenback  2003  Uddevalla Sim            30.35   
16  Nathalie Kleveros  2001  Uddevalla Sim            30.60   
17  Armita Esfandiary  2002  Uddevalla Sim            30.76   
18  Felicia Bernhardtz  2001  Uddevalla Sim            31.42   
19  Vendela Trygg  2003  Uddevalla Sim            31.78   
20  Tilde Hibell  2003  Uddevalla Sim            31.86   
21  Matilda Östblom  2004  Uddevalla Sim            32.00   
22  Smilla Bryntesson  2004  Uddevalla Sim            32.08   
23  Alice Carlén  2003  Uddevalla Sim            32.30   
24  Elvira Leufvenius  2001  Uddevalla Sim            32.44   
25  Linnea Egelstål  2004  Uddevalla Sim            32.72   
26  Amanda Collins  2002  Uddevalla Sim            32.74   
27  Natalie Izad Mousa  2003  Uddevalla Sim            32.93   
28  Alva Andreasson  2002  Uddevalla Sim            33.01   
29  Lina Nielsen  2005  Uddevalla Sim            33.06   
30  Ebba Baard  2003  Uddevalla Sim            33.31   
31  Tilde Ryhage  2002  Uddevalla Sim            33.69   
32  Frida Olsson  2003  Uddevalla Sim            33.75   
32  Thea Helleborn  2004  Uddevalla Sim            33.75   
34  Linnea Karlsson  2001  Uddevalla Sim            34.00   
35  Victoria Hägglund  2003  Uddevalla Sim            34.49   
36  Evelina Wester  2004  Uddevalla Sim            34.53   
37  Sofia Kleibrandt  2004  Uddevalla Sim            34.99   
38  Tilda Olsson  2003  Uddevalla Sim            35.36   
39  Hanna Wallström  2003  Uddevalla Sim            35.38   
40  Moa Hermansson  2004  Uddevalla Sim            35.45   
41  Ebba Fors  2004  Uddevalla Sim            35.85   
42  Felicia Gundersen  2005  Uddevalla Sim            35.95   
43  Elsa Werner  2002  Uddevalla Sim            36.30   
44  Ebba Ask  2002  Uddevalla Sim            36.66   
45  Sandra Mohnssen  2004  Uddevalla Sim            36.70   
46  Aida Khoshnam  2003  Uddevalla Sim            36.83   
47  Julia Fält  2004  Uddevalla Sim            36.87   
48  Emma Johnsson  2004  Uddevalla Sim            37.19   
49  Alma Tegnborg  2003  Uddevalla Sim            37.46   
49  Linnea Hammarqvist  2003  Uddevalla Sim            37.46   
51  Sara Minsäter  2005  Uddevalla Sim            38.04   
52  Emma Nilsson  2002  Uddevalla Sim            38.37   
53  Moira Last  2003  Uddevalla Sim            38.56   
54  Hilda Eriksson  2004  Uddevalla Sim            38.62   
55  Isabell Holmgren  2004  Uddevalla Sim            38.90   
56  Linn Dao  2003  Uddevalla Sim            39.12   
57  Eva Kuiper  2003  Uddevalla Sim            39.67   
58  Linnea Andersson  2003  Uddevalla Sim            40.14   
59  Tilda Pettersson  2004  Uddevalla Sim            40.71   
60  Lisa Samuelsson  2001  Uddevalla Sim            40.74   
61  Elin Fransson  2003  Uddevalla Sim            40.91   
62  Alinde Forsbeg  2004  Uddevalla Sim            41.12   
63  Klara Hansson  2005  Uddevalla Sim            41.84   
64  Wilma Jonasson Lyckeberg  2002  Uddevalla Sim            42.54   
65  Jasmine Molin  2003  Uddevalla Sim            44.45   
66  Linnea Andreasson  2004  Uddevalla Sim            45.40   
67  Saga Eriksson  2004  Uddevalla Sim            46.36   
68  Tindra Sporre  2003  Uddevalla Sim            47.68   
69  Ella Jarnedal  2004  Uddevalla Sim            48.11   
70  Tilda Andersson  2004  Uddevalla Sim            48.48   
71  Tuva Adamsson  2005  Uddevalla Sim            52.65   
72  Tea Månstedt  2005  Uddevalla Sim            55.91   
73  Josefin Brekke Mellgren  2004  Uddevalla Sim            59.53   
                     
 
Gren 14, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Dorde Kovacevic  1998  Uddevalla Sim            26.33   
Filip Aronsson  2004  Uddevalla Sim            27.56   
Jacob Josefsson  2002  Uddevalla Sim            28.29   
Anders Parrow  2000  Uddevalla Sim            28.50   
Elias Robertsson  2004  Uddevalla Sim            28.97   
Axel Hedlund  2002  Uddevalla Sim            29.33   
Anton Olsson  2004  Uddevalla Sim            29.78   
Martin Nguyen  2001  Uddevalla Sim            29.81   
Filip Malmedahl  2002  Uddevalla Sim            30.05   
10  Albin Hansson  2003  Uddevalla Sim            30.09   
11  Stefan Pettersson  2002  Uddevalla Sim            30.38   
12  Osèe Johansson  2000  Uddevalla Sim            31.22   
13  Linus Minsäter Lundberg  2002  Uddevalla Sim            31.44   
14  Victor Anderberg  2000  Uddevalla Sim            31.71   
15  Fredrik Börjesson  2002  Uddevalla Sim            31.84   
16  Daniel Andersson  1998  Uddevalla Sim            33.48   
17  Simon Andersson  2003  Uddevalla Sim            34.73   
18  Simon Hansen  2003  Uddevalla Sim            35.46   
19  Gustav Backelund  2000  Uddevalla Sim            37.14   
20  Elias Karlsson  2003  Uddevalla Sim            38.34   
21  Adam Rydholm  2005  Uddevalla Sim            39.92   
22  Hugo Åberg  2003  Uddevalla Sim            40.08   
23  Viktor Egelstål  2001  Uddevalla Sim            40.54   
24  Edvin Aronsson  2003  Uddevalla Sim            41.39   
25  Lucas Dahlborg  2004  Uddevalla Sim            41.71   
26  David Turesson  2004  Uddevalla Sim            45.27   
27  Leo Hansson  2003  Uddevalla Sim            52.89   
                     
 
Gren 15, 50m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Matilda Fransson  2000  Uddevalla Sim            53.94   
Emilly Börjesson  2001  Uddevalla Sim            54.22   
Thea Wilenius  2002  Uddevalla Sim            54.37   
Maja Gustavsson  2001  Uddevalla Sim            54.65   
Cheri Storck  2001  Uddevalla Sim            55.50   
                     
 
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Eliot Sjöqvist  2000  Uddevalla Sim            56.21   
Johannes Johansson  2002  Uddevalla Sim            56.30   
                     
 
Gren 19, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Cheri Storck  2001  Uddevalla Sim            20.26   
Tindra Ejdestig  2001  Uddevalla Sim            21.16   
Lova Fredgren  2003  Uddevalla Sim            23.33   
Natalie Izad Mousa  2003  Uddevalla Sim            24.42   
Felicia Johansson Jensen  2002  Uddevalla Sim            24.61   
Thea Wilenius  2002  Uddevalla Sim            24.63   
Nathalie Kleveros  2001  Uddevalla Sim            24.75   
Tindra Fredriksson  2002  Uddevalla Sim            24.82   
Sara Johansson  2001  Uddevalla Sim            24.99   
10  Tilde Ryhage  2002  Uddevalla Sim            25.18   
11  Amanda Collins  2002  Uddevalla Sim            26.26   
12  Elvira Leufvenius  2001  Uddevalla Sim            26.27   
13  Tilde Nordström  2004  Uddevalla Sim            26.46   
14  Linnea Hammarqvist  2003  Uddevalla Sim            26.55   
15  Hilda Eriksson  2004  Uddevalla Sim            26.60   
16  Miriam Karlsson  1998  Uddevalla Sim            26.96   
17  Emilia Ouseley  2003  Uddevalla Sim            27.05   
18  Jennifer Persson  2004  Uddevalla Sim            27.27   
19  Alma Tegnborg  2003  Uddevalla Sim            27.72   
20  Linnea Karlsson  2001  Uddevalla Sim            28.60   
21  Lina Nielsen  2005  Uddevalla Sim            28.65   
22  Felicia Gundersen  2005  Uddevalla Sim            29.10   
23  Smilla Bryntesson  2004  Uddevalla Sim            29.56   
24  Vendela Trygg  2003  Uddevalla Sim            30.65   
25  Julia Stenback  2003  Uddevalla Sim            30.69   
26  Hanna Wallström  2003  Uddevalla Sim            30.77   
27  Jasmine Molin  2003  Uddevalla Sim            30.95   
28  Evelina Wester  2004  Uddevalla Sim            31.54   
29  Thea Helleborn  2004  Uddevalla Sim            31.92   
30  Emma Nilsson  2002  Uddevalla Sim            32.76   
31  Aida Khoshnam  2003  Uddevalla Sim            33.00   
32  Elin Fransson  2003  Uddevalla Sim            33.37   
33  Armita Esfandiary  2002  Uddevalla Sim            34.48   
34  Ebba Fors  2004  Uddevalla Sim            35.70   
35  Elsa Werner  2002  Uddevalla Sim            36.51   
35  Matilda Östblom  2004  Uddevalla Sim            36.51   
37  Ella Jarnedal  2004  Uddevalla Sim            37.42   
38  Ebba Ask  2002  Uddevalla Sim            37.45   
39  Sofia Kleibrandt  2004  Uddevalla Sim            37.91   
40  Julia Fält  2004  Uddevalla Sim            38.96   
41  Victoria Hägglund  2003  Uddevalla Sim            39.15   
42  Alinde Forsbeg  2004  Uddevalla Sim            39.21   
43  Linnea Andersson  2003  Uddevalla Sim            39.38   
44  Eva Kuiper  2003  Uddevalla Sim            42.18   
45  Lisa Samuelsson  2001  Uddevalla Sim            42.76   
46  Saga Eriksson  2004  Uddevalla Sim            46.07   
47  Tindra Sporre  2003  Uddevalla Sim            54.30   
                     
 
Gren 20, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Dorde Kovacevic  1998  Uddevalla Sim            19.79   
Martin Nguyen  2001  Uddevalla Sim            22.39   
Fredrik Börjesson  2002  Uddevalla Sim            23.75   
Anton Olsson  2004  Uddevalla Sim            24.97   
Elias Berggren  2002  Uddevalla Sim            26.29   
Anders Parrow  2000  Uddevalla Sim            26.30   
Albin Hansson  2003  Uddevalla Sim            26.31   
Elias Robertsson  2004  Uddevalla Sim            26.73   
Axel Hedlund  2002  Uddevalla Sim            27.83   
10  Filip Malmedahl  2002  Uddevalla Sim            28.28   
11  Stefan Pettersson  2002  Uddevalla Sim            29.34   
12  Osèe Johansson  2000  Uddevalla Sim            30.25   
13  Gustav Backelund  2000  Uddevalla Sim            33.80   
14  Elias Karlsson  2003  Uddevalla Sim            34.75   
15  Simon Andersson  2003  Uddevalla Sim            36.10   
16  Edvin Aronsson  2003  Uddevalla Sim            43.11   
17  Hugo Åberg  2003  Uddevalla Sim            46.72   
                     
 
Gren 21, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Klara Hellberg  2000  Uddevalla Sim            45.73   
Maja Gustavsson  2001  Uddevalla Sim            46.44   
Emilia Simonsson  2002  Uddevalla Sim            47.14   
Emilly Börjesson  2001  Uddevalla Sim            47.19   
Matilda Fransson  2000  Uddevalla Sim            48.59   
Philippa Ahlström  2001  Uddevalla Sim            49.67   
Emelie Larsson  2001  Uddevalla Sim            51.27   
Linnea Lindsta  2003  Uddevalla Sim            53.13   
Felicia Bernhardtz  2001  Uddevalla Sim            57.35   
10  Alma Drapkin  2002  Uddevalla Sim            58.80   
                     
 
Gren 22, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Eliot Sjöqvist  2000  Uddevalla Sim            44.93   
Jacob Josefsson  2002  Uddevalla Sim            49.29   
Johannes Johansson  2002  Uddevalla Sim            50.29   
Daniel Andersson  1998  Uddevalla Sim            56.58   
Victor Anderberg  2000  Uddevalla Sim            58.19   
Filip Aronsson  2004  Uddevalla Sim            59.99   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  06 oktober 2012 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  10:33