Deltagarlista Gren 1-50 
 
  Tävling  US-Cupen    Utskriftsdatum  20 mars 2014   
  Tävlingsort  UDDEVALLA    Utskriftstid  19:10   
  Arrangör  Uddevalla Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  22 mars 2014         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Damer 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
518  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  25 m  33.07   
472  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  35.46   
471  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  36.86   
532  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  38.06   
312  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV  BK8897  25 m  38.28   
539  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  38.39   
473  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  39.96   
296  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  25 m  40.01   
523  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  40.33   
10  505  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  40.63   
11  512  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  40.69   
12  351  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  41.25   
13  556  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  41.63   
14  497  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  42.51   
15  298  Johansson Nathalie  1999  FALKENBERG  BO9899  25 m  42.52   
16  313  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m  42.74   
17  333  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  42.74   
18  513  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  42.81   
19  416  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  42.82   
20  401  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  42.84   
21  355  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  BG3298  25 m  43.03   
22  342  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  43.16   
23  489  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  43.31   
24  307  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  BJ2899  25 m  46.03   
25  300  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  46.76   
26  501  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  47.48   
27  502  Håkansson Marie  1992  UDDEVALLA  CH2292  25 m     
 
Gren 2, 50m Bröstsim Herrar 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
554  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  28.45   
509  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m  29.79   
528  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  25 m  29.99   
474  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  30.32   
540  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  31.77   
510  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  33.07   
349  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  33.22   
493  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  33.39   
328  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  34.07   
10  481  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  36.21   
11  436  Eriksson Jesper  1999  TROLLHÄTTA  AO5799  25 m  36.37   
12  482  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  36.59   
13  491  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  37.14   
14  529  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  37.96   
15  475  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  38.33   
16  487  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  39.80   
17  290  Andersson Johannes  1999  FALKENBERG  AM6999  50 m  40.83   
18  319  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  40.85   
19  332  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  41.07   
20  557  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  43.31   
21  299  Karlsson Jonathan  1999  FALKENBERG  AP2399  50 m  44.09   
22  400  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m  45.99   
23  288  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  50.81   
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
478  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  37.52   
541  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  40.26   
560  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  42.09   
499  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  43.49   
537  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  43.78   
322  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  43.84   
428  Svantesson Agnes  2001  SK ALINGSÅ  AM2201  25 m  44.45   
402  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  44.73   
450  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  45.10   
10  392  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  45.40   
11  508  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  45.84   
12  485  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  46.06   
13  559  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m  46.13   
14  488  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  46.59   
15  363  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  47.20   
16  399  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  47.75   
17  495  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  48.06   
18  367  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  48.13   
19  365  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  48.22   
20  452  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  48.64   
21  286  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  49.04   
22  390  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  50.09   
23  563  Malm Hanna  2001  VÄNERSBORG  BN4601  25 m  50.14   
24  446  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  50.86   
25  458  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  51.69   
26  381  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  25 m  52.08   
27  304  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  50 m  52.72   
28  422  Johansson Alma  2000  SK ALINGSÅ  AB0800  25 m  54.08   
29  448  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA  AW7801  25 m  55.36   
30  386  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m  55.72   
31  408  Wingård Pihl Elin  2001  S 02  BR4201  25 m  56.73   
32  364  Nilsson Telma  2001  LYSEKIL SS  AW8601  25 m  57.20   
33  368  Ström Stina  2001  LYSEKIL SS  AW1801  25 m  1:07.09   
34  507  Karlsson Linnea  2001  UDDEVALLA  AW5601  25 m  1:08.15   
35  480  Benhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  AL4401  25 m  1:23.96   
36  291  Andersson Linn  2000  FALKENBERG  BQ6600  25 m     
37  311  Ankel Melinda  2000  KUNGÄLV  BQ7600  25 m     
38  504  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m     
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herr 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
531  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  35.66   
306  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  50 m  37.59   
536  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  39.19   
534  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  40.64   
444  Kis Balint  2001  TROLLHÄTTA  AU3701  25 m  42.09   
389  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  42.47   
442  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  42.84   
555  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  43.49   
295  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  43.71   
10  484  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  43.77   
11  385  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  43.93   
12  324  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m  44.93   
13  535  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  45.57   
14  335  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  45.68   
15  511  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  45.91   
16  289  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  47.53   
17  379  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  48.96   
18  388  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  49.56   
19  470  Anderberg Victor  2000  UDDEVALLA  AX6100  25 m  52.14   
20  453  Matei Michael  2001  TROLLHÄTTA  AR4501  25 m  52.20   
21  336  Johansson Mathias  2001  KUNGÄLV  AQ5101  25 m  56.86   
22  315  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m     
23  318  Falk Christian  2000  KUNGÄLV  AY0500  25 m     
24  350  Pettersson Matthew  2000  KUNGÄLV  AY9500  25 m     
25  404  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m     
26  516  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m     
27  524  Parrow Anders  2000  UDDEVALLA  AY1700  25 m     
 
Gren 5, 50m Bröstsim Damer 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
526  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  39.73   
451  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  43.97   
486  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  44.18   
544  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  45.76   
454  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  46.25   
459  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  47.36   
418  Hermansson Moa  2002  SK ALINGSÅ  AB0202  25 m  47.38   
334  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  48.60   
382  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  50.45   
10  374  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  50.52   
11  316  Edofsson Nina  2002  KUNGÄLV  BG3402  25 m  50.88   
12  391  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  51.14   
13  435  Eklund Julia  2002  TROLLHÄTTA  BG0402  25 m  51.82   
14  341  Liindsröm Hanna  2002  KUNGÄLV  BA4602  25 m  52.78   
15  320  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  55.25   
16  533  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  55.44   
17  393  Lindstedt Frida  2002  S 02  AZ5402  25 m  57.20   
18  396  Mällo Sofia  2002  S 02  BI4202  25 m  58.12   
19  490  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  59.97   
20  477  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  1:00.69   
21  310  Alexandersson Tilda  2002  KUNGÄLV  BI9202  25 m  1:07.43   
22  343  Ljunggren Amanda  2002  KUNGÄLV  BP0602  25 m     
23  496  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m     
24  515  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m     
 
Gren 6, 50m Bröstsim Herr 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  43.50   
558  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  45.53   
419  Hjorth Erik  2002  SK ALINGSÅ  AL4902  25 m  48.11   
303  Poluyshkin David  2002  FALKENBERG  AL9902  50 m  48.82   
506  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  49.63   
305  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  49.88   
338  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  49.91   
460  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  50.55   
397  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  25 m  53.73   
10  440  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  56.14   
11  527  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  58.52   
12  329  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  59.22   
13  483  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m  1:04.10   
 
Gren 7, 50m Bröstsim Damer 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
323  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  47.01   
431  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  47.36   
567  Zupancic Emma  2003  S 02  AZ6803  25 m  47.99   
445  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  48.57   
371  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  49.16   
372  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  51.79   
407  Wierzbowska Oliwia  2003  S 02  BD6803  25 m  52.03   
352  Södergård - Flärd Melinda  2003  KUNGÄLV  BA5403  25 m  52.80   
294  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  54.13   
10  353  Tjernström Nelly  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  54.50   
11  383  Fast Ella  2003  S 02  AZ8603  25 m  54.87   
12  538  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  54.88   
13  297  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  56.16   
14  354  Uddgren Elsa  2003  KUNGÄLV  BF1603  25 m  56.98   
15  522  Ouseley Emilia  2003  UDDEVALLA  BD8403  25 m  57.06   
16  409  Wolcher Leia  2003  S 02  BD7803  25 m  57.57   
17  521  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m  57.63   
18  476  Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m  57.83   
19  441  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m  57.99   
20  514  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  58.36   
21  405  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  58.59   
22  321  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m  59.56   
23  326  Hallman Matilda  2003  KUNGÄLV  BF7403  25 m  1:00.21   
24  348  Nyman-Ryd Linn  2003  KUNGÄLV  AA1803  25 m  1:00.53   
25  542  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  1:02.84   
26  434  Edkvist Ellen  2003  TROLLHÄTTA  AM4203  25 m  1:03.75   
27  443  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m  1:08.09   
28  293  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  50 m  1:17.13   
29  503  Izad Mouda Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m     
 
Gren 8, 50m Bröstsim Herr 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
438  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  48.54   
395  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  48.57   
337  Karlsson Alfred  2003  KUNGÄLV  AI9103  25 m  49.18   
425  Linn Teodor  2003  SK ALINGSÅ  AO1303  25 m  49.72   
398  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  51.09   
464  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  52.18   
423  Karlsson Neo  2003  SK ALINGSÅ  AE0503  25 m  52.95   
457  Olsson Philip  2003  TROLLHÄTTA  AL3903  25 m  53.64   
378  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  53.75   
10  376  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  25 m  54.24   
11  403  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  54.39   
12  424  Larsson Lukas  2003  SK ALINGSÅ  AA8103  25 m  54.75   
13  406  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  55.19   
14  500  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  1:01.76   
15  330  Isaksson Daniel  2003  KUNGÄLV  AP7903  25 m  1:05.88   
16  375  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  25 m     
17  394  Majed Danier  2003  S 02  AQ1703  25 m     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Damer 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
366  Skåås Celina  2004  LYSEKIL SS  AE4403  25 m  52.53   
346  Milusic Gabriella  2004  KUNGÄLV  AJ0404  25 m  53.13   
317  Eriksson Sofia  2004  KUNGÄLV  AE4604  25 m  53.33   
525  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  53.54   
519  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  54.57   
301  Larsson Alma  2004  FALKENBERG  AJ4404  25 m  57.39   
356  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  58.82   
456  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  59.95   
345  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  1:00.65   
10  545  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  1:00.91   
11  292  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  1:00.96   
12  427  Persson Isabelle  2004  SK ALINGSÅ  AC7604  25 m  1:01.07   
13  415  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  1:02.12   
14  492  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  1:02.97   
15  543  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:07.41   
16  362  Alsop Johanna  2004  LYSEKIL SS  AG3404  25 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Herr 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
479  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  51.70   
530  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  51.89   
340  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m  53.64   
377  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  53.80   
447  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  56.25   
520  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  57.01   
462  Törnqvist Victor  2004  TROLLHÄTTA  AD4904  25 m  57.43   
566  Hekmati Håkan  2004  S 02  AF2704  25 m  1:00.31   
370  Åberg Oskar  2004  LYSEKIL SS  AA7504  25 m  1:03.30   
10  302  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  1:06.21   
11  463  Vikström Albin  2004  TROLLHÄTTA  AG2704  25 m  1:12.22   
12  449  Lindeblad Gabriel  2004  TROLLHÄTTA  AH3704  25 m  1:13.32   
13  439  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  1:16.20   
14  433  Cvetic Jordan  2004  TROLLHÄTTA  AL5104  25 m     
 
Gren 11, 25m Bröstsim Damer 0-9år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
426  Linn Tyra  2005  SK ALINGSÅ  AG8205  25 m  23.03   
361  Abrahamsson Sofia  2005  LYSEKIL SS  AB8605  25 m  24.71   
461  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  25.47   
285  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  29.51   
517  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  30.52   
287  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  32.33   
339  Karlsson Maja  2006  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 12, 25m Bröstsim Herr 0-9år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
437  Fransson Hugo  2005  TROLLHÄTTA  AA4105  25 m  24.69   
369  Svensson Pelle  2005  LYSEKIL SS  AB5705  25 m  29.27   
331  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  31.48   
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
539  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  30.38   
347  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  32.40   
523  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  32.77   
512  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  33.57   
473  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  33.82   
513  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  33.92   
472  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  34.08   
556  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  34.27   
471  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  34.64   
10  416  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  34.71   
11  518  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  25 m  34.87   
12  497  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  35.70   
13  298  Johansson Nathalie  1999  FALKENBERG  BO9899  25 m  36.71   
14  532  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  36.94   
15  351  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  37.03   
16  489  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  37.20   
17  505  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  38.25   
18  313  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m  38.97   
19  307  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  BJ2899  25 m  39.05   
20  333  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  39.25   
21  300  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  39.33   
22  342  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  39.51   
23  355  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  BG3298  25 m  40.02   
24  296  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  25 m  40.18   
25  417  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  41.02   
26  401  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  41.83   
27  501  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  41.95   
28  502  Håkansson Marie  1992  UDDEVALLA  CH2292  25 m     
 
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
528  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  25 m  27.09   
328  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  30.32   
540  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  30.45   
481  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  30.57   
349  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  30.76   
482  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  30.97   
509  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m  32.32   
491  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  32.55   
487  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  32.80   
10  475  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  32.96   
11  290  Andersson Johannes  1999  FALKENBERG  AM6999  25 m  33.26   
12  510  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  35.45   
13  332  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  36.25   
14  529  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  36.49   
15  557  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  36.56   
16  319  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  36.60   
17  493  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  37.17   
18  400  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m  41.97   
19  564  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m  42.91   
20  288  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  44.55   
21  299  Karlsson Jonathan  1999  FALKENBERG  AP2399  50 m  44.95   
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
450  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  35.09   
478  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  36.91   
485  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  37.44   
560  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  38.63   
325  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  39.07   
365  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  39.38   
367  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  39.98   
537  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  40.19   
488  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  40.31   
10  402  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  40.45   
11  559  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m  41.18   
12  392  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  41.78   
13  428  Svantesson Agnes  2001  SK ALINGSÅ  AM2201  25 m  41.86   
14  363  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  42.52   
15  541  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  43.18   
16  499  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  43.52   
17  458  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  43.85   
18  508  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  44.06   
19  452  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  44.45   
20  563  Malm Hanna  2001  VÄNERSBORG  BN4601  25 m  44.51   
21  446  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  44.67   
22  368  Ström Stina  2001  LYSEKIL SS  AW1801  25 m  44.88   
23  390  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  45.28   
24  386  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m  45.85   
25  399  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  47.21   
26  381  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  25 m  47.71   
27  304  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  50 m  48.42   
28  286  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  49.33   
29  448  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA  AW7801  25 m  50.01   
30  495  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  50.44   
31  364  Nilsson Telma  2001  LYSEKIL SS  AW8601  25 m  51.75   
32  408  Wingård Pihl Elin  2001  S 02  BR4201  25 m  54.79   
33  422  Johansson Alma  2000  SK ALINGSÅ  AB0800  25 m  55.32   
34  507  Karlsson Linnea  2001  UDDEVALLA  AW5601  25 m  58.33   
35  291  Andersson Linn  2000  FALKENBERG  BQ6600  25 m     
36  480  Benhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  AL4401  25 m     
37  504  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m     
 
Gren 16, 50m Ryggsim Herr 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
555  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  33.25   
531  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  33.38   
335  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  34.46   
306  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  50 m  34.93   
444  Kis Balint  2001  TROLLHÄTTA  AU3701  25 m  36.18   
511  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  36.23   
484  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  36.69   
536  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  36.94   
534  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  37.40   
10  385  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  38.92   
11  314  Brulls Sebastian  2001  KUNGÄLV  AK8501  25 m  41.17   
12  389  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  42.30   
13  379  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  42.39   
14  344  Lundström Linus  2001  KUNGÄLV  AX2501  25 m  42.63   
15  535  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  42.67   
16  289  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  42.73   
17  442  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  43.88   
18  404  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m  44.22   
19  324  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m  44.39   
20  295  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  44.80   
21  388  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  46.55   
22  336  Johansson Mathias  2001  KUNGÄLV  AQ5101  25 m  49.64   
23  470  Anderberg Victor  2000  UDDEVALLA  AX6100  25 m  49.96   
24  516  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m  51.39   
25  453  Matei Michael  2001  TROLLHÄTTA  AR4501  25 m  56.81   
26  315  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m     
27  524  Parrow Anders  2000  UDDEVALLA  AY1700  25 m     
 
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
526  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  36.48   
486  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  41.58   
334  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  42.39   
459  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  43.08   
454  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  43.67   
418  Hermansson Moa  2002  SK ALINGSÅ  AB0202  25 m  44.54   
341  Liindsröm Hanna  2002  KUNGÄLV  BA4602  25 m  44.61   
374  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  47.28   
533  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  47.80   
10  320  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  48.06   
11  391  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  48.37   
12  373  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  25 m  48.41   
13  477  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  48.57   
14  382  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  48.93   
15  544  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  49.04   
16  435  Eklund Julia  2002  TROLLHÄTTA  BG0402  25 m  49.74   
17  396  Mällo Sofia  2002  S 02  BI4202  25 m  50.97   
18  393  Lindstedt Frida  2002  S 02  AZ5402  25 m  53.63   
19  316  Edofsson Nina  2002  KUNGÄLV  BG3402  25 m  53.99   
20  451  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  53.99   
21  310  Alexandersson Tilda  2002  KUNGÄLV  BI9202  25 m  55.60   
22  496  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m  55.90   
23  490  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  59.91   
24  327  Hedqvist Mira  2002  KUNGÄLV  BG8202  25 m  1:01.15   
25  515  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m     
 
Gren 18, 50m Ryggsim Herr 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  38.67   
419  Hjorth Erik  2002  SK ALINGSÅ  AL4902  25 m  41.75   
506  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  42.95   
460  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  45.25   
305  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  46.43   
558  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  49.04   
303  Poluyshkin David  2002  FALKENBERG  AL9902  50 m  51.12   
440  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  51.45   
397  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  25 m  53.46   
10  527  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  55.12   
11  329  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m     
12  483  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m     
 
Gren 19, 50m Ryggsim Damer 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
407  Wierzbowska Oliwia  2003  S 02  BD6803  25 m  41.42   
371  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  42.01   
323  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  43.77   
352  Södergård - Flärd Melinda  2003  KUNGÄLV  BA5403  25 m  45.70   
372  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  45.92   
431  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  47.11   
297  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  48.25   
353  Tjernström Nelly  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  48.36   
294  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  48.77   
10  567  Zupancic Emma  2003  S 02  AZ6803  25 m  48.97   
11  348  Nyman-Ryd Linn  2003  KUNGÄLV  AA1803  25 m  51.14   
12  326  Hallman Matilda  2003  KUNGÄLV  BF7403  25 m  52.51   
13  321  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m  52.86   
14  542  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  52.95   
15  445  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  53.52   
16  405  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  54.65   
17  434  Edkvist Ellen  2003  TROLLHÄTTA  AM4203  25 m  54.91   
18  514  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  54.92   
19  409  Wolcher Leia  2003  S 02  BD7803  25 m  55.68   
20  354  Uddgren Elsa  2003  KUNGÄLV  BF1603  25 m  56.15   
21  293  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  25 m  56.67   
22  383  Fast Ella  2003  S 02  AZ8603  25 m  56.80   
23  538  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  56.95   
24  441  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m  57.41   
25  522  Ouseley Emilia  2003  UDDEVALLA  BD8403  25 m  59.78   
26  521  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m  1:05.31   
27  443  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m  1:06.55   
28  476  Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m     
29  494  Fransson Elin  2003  UDDEVALLA  BL8803  25 m     
30  503  Izad Mouda Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m     
 
Gren 20, 50m Ryggsim Herr 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
337  Karlsson Alfred  2003  KUNGÄLV  AI9103  25 m  44.97   
384  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  45.10   
425  Linn Teodor  2003  SK ALINGSÅ  AO1303  25 m  45.31   
395  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  46.32   
403  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  46.45   
464  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  47.61   
438  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  47.99   
398  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  48.35   
423  Karlsson Neo  2003  SK ALINGSÅ  AE0503  25 m  49.39   
10  424  Larsson Lukas  2003  SK ALINGSÅ  AA8103  25 m  49.92   
11  378  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  51.15   
12  406  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  51.27   
13  330  Isaksson Daniel  2003  KUNGÄLV  AP7903  25 m  54.74   
14  500  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  55.91   
15  457  Olsson Philip  2003  TROLLHÄTTA  AL3903  25 m  56.68   
16  376  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  25 m  57.03   
17  375  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  25 m     
18  394  Majed Danier  2003  S 02  AQ1703  25 m     
 
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
346  Milusic Gabriella  2004  KUNGÄLV  AJ0404  25 m  44.79   
317  Eriksson Sofia  2004  KUNGÄLV  AE4604  25 m  45.49   
492  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  48.86   
345  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  50.61   
366  Skåås Celina  2004  LYSEKIL SS  AE4403  25 m  50.66   
356  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  51.45   
519  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  52.12   
301  Larsson Alma  2004  FALKENBERG  AJ4404  25 m  53.81   
525  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  55.01   
10  427  Persson Isabelle  2004  SK ALINGSÅ  AC7604  25 m  55.70   
11  543  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  57.43   
12  292  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  50 m  59.31   
13  415  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  59.77   
14  545  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  1:07.26   
15  362  Alsop Johanna  2004  LYSEKIL SS  AG3404  25 m     
16  456  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m     
 
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
340  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m  44.03   
530  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  47.82   
479  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  50.19   
462  Törnqvist Victor  2004  TROLLHÄTTA  AD4904  25 m  51.00   
370  Åberg Oskar  2004  LYSEKIL SS  AA7504  25 m  51.42   
520  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  53.77   
439  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  1:01.14   
463  Vikström Albin  2004  TROLLHÄTTA  AG2704  25 m  1:13.10   
302  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m     
10  377  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m     
11  433  Cvetic Jordan  2004  TROLLHÄTTA  AL5104  25 m     
12  447  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m     
13  449  Lindeblad Gabriel  2004  TROLLHÄTTA  AH3704  25 m     
14  566  Hekmati Håkan  2004  S 02  AF2704  25 m     
 
Gren 23, 25m Ryggsim Damer 0-9 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
361  Abrahamsson Sofia  2005  LYSEKIL SS  AB8605  25 m  21.61   
285  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  22.33   
426  Linn Tyra  2005  SK ALINGSÅ  AG8205  25 m  24.70   
517  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  25.13   
461  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  27.15   
287  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  34.20   
339  Karlsson Maja  2006  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 24, 25m Ryggsim Herr 0-9 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
437  Fransson Hugo  2005  TROLLHÄTTA  AA4105  25 m  21.43   
369  Svensson Pelle  2005  LYSEKIL SS  AB5705  25 m  27.47   
331  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  28.92   
 
Gren 25, 4X25m Frisim Mixed 00-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
413  S02 Mix [2003] Lag 1  2003  S 02    25 m  1:11.78   
414  S02 Mix [2003] Lag 2  2003  S 02    25 m  1:18.52   
553  Uddevalla Sim Lag 2  2009  UDDEVALLA    25 m  1:20.00   
357  Kungälv Mix 1  2003  KUNGÄLV    25 m     
359  Kungälv Mix 2  2003  KUNGÄLV    25 m     
430  SK Alingså Mix [2003]  2003  SK ALINGSÅ    25 m     
466  Trollhätta Mix [2003]  2003  TROLLHÄTTA    25 m     
468  Trollhätta Mix Lag 2  2003  TROLLHÄTTA    25 m     
469  Trollhätta Mix Lag 3  2003  TROLLHÄTTA    25 m     
10  551  Uddevalla Mix Lag1  2004  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 26, 50m Frisim Damer 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
347  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  27.17   
471  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  28.17   
472  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  28.19   
518  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  25 m  28.28   
512  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  29.09   
473  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  29.45   
539  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  29.45   
523  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  29.55   
455  Nilsson Malin  1995  TROLLHÄTTA  AF7495  25 m  29.76   
10  513  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  29.79   
11  416  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  30.27   
12  502  Håkansson Marie  1992  UDDEVALLA  CH2292  25 m  30.42   
13  312  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV  BK8897  25 m  30.77   
14  313  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m  31.10   
15  532  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  31.20   
16  300  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  31.21   
17  497  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  31.25   
18  296  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  25 m  31.48   
19  505  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  31.55   
20  342  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  32.11   
21  307  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  BJ2899  25 m  32.25   
22  489  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  32.28   
23  351  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  32.30   
24  556  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  32.47   
25  355  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  BG3298  25 m  32.71   
26  298  Johansson Nathalie  1999  FALKENBERG  BO9899  25 m  33.06   
27  333  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  33.07   
28  401  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  33.24   
29  417  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  50 m  35.67   
30  561  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  35.98   
31  501  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  36.56   
 
Gren 27, 50m Frisim Herrar 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
528  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  25 m  22.69   
349  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  24.59   
328  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  24.71   
481  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  24.97   
540  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  25.51   
491  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  26.24   
509  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m  26.62   
554  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  25 m  26.76   
482  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  27.30   
10  475  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  27.93   
11  290  Andersson Johannes  1999  FALKENBERG  AM6999  25 m  28.18   
12  319  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  28.62   
13  332  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  28.71   
14  493  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  28.72   
15  564  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m  28.75   
16  562  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  29.32   
17  487  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  29.49   
18  529  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  30.36   
19  510  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  30.58   
20  299  Karlsson Jonathan  1999  FALKENBERG  AP2399  50 m  32.54   
21  557  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  32.86   
22  288  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  34.80   
23  400  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  50 m  37.96   
 
Gren 28, 50m Frisim Damer 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
478  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  29.54   
450  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  30.92   
537  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  32.36   
367  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  32.51   
560  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  32.91   
485  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  33.52   
541  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  33.54   
402  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  33.68   
325  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  33.71   
10  563  Malm Hanna  2001  VÄNERSBORG  BN4601  25 m  33.74   
11  508  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  33.93   
12  499  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  34.33   
13  428  Svantesson Agnes  2001  SK ALINGSÅ  AM2201  25 m  34.41   
14  452  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  34.64   
15  392  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  34.85   
16  363  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  34.97   
17  458  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  25 m  35.22   
18  322  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  35.41   
19  488  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  35.42   
20  365  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  35.47   
21  446  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  35.53   
22  559  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m  35.86   
23  390  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  36.90   
24  399  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  38.53   
25  304  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  50 m  39.28   
26  495  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  40.11   
27  386  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m  40.41   
28  421  Johannesson Liv  2001  SK ALINGSÅ  BS9601  25 m  40.62   
29  381  Djurberg Michelle  2001  S 02  BJ4801  50 m  41.21   
30  422  Johansson Alma  2000  SK ALINGSÅ  AB0800  25 m  42.41   
31  286  Berglund Saga  2001  DEJE SS  AQ4401  25 m  42.59   
32  408  Wingård Pihl Elin  2001  S 02  BR4201  25 m  44.09   
33  448  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA  AW7801  25 m  47.25   
34  368  Ström Stina  2001  LYSEKIL SS  AW1801  25 m  48.24   
35  364  Nilsson Telma  2001  LYSEKIL SS  AW8601  25 m  48.80   
36  507  Karlsson Linnea  2001  UDDEVALLA  AW5601  25 m  53.77   
37  504  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m  1:00.06   
38  291  Andersson Linn  2000  FALKENBERG  BQ6600  25 m     
39  311  Ankel Melinda  2000  KUNGÄLV  BQ7600  25 m     
40  480  Benhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  AL4401  25 m     
 
Gren 29, 50m Frisim Herr 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
306  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  27.39   
335  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  28.54   
536  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  29.73   
531  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  30.19   
534  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  30.88   
555  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  30.97   
444  Kis Balint  2001  TROLLHÄTTA  AU3701  25 m  31.54   
385  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  32.08   
484  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  32.25   
10  511  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  32.48   
11  389  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  32.80   
12  336  Johansson Mathias  2001  KUNGÄLV  AQ5101  25 m  33.89   
13  379  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  34.20   
14  295  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  50 m  34.54   
15  442  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  34.54   
16  289  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  50 m  34.58   
17  535  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  34.59   
18  344  Lundström Linus  2001  KUNGÄLV  AX2501  25 m  34.84   
19  388  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  36.17   
20  324  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m  36.19   
21  404  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m  36.34   
22  314  Brulls Sebastian  2001  KUNGÄLV  AK8501  25 m  37.71   
23  516  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m  41.98   
24  470  Anderberg Victor  2000  UDDEVALLA  AX6100  25 m  42.73   
25  453  Matei Michael  2001  TROLLHÄTTA  AR4501  25 m  43.32   
26  315  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m     
27  318  Falk Christian  2000  KUNGÄLV  AY0500  25 m     
28  350  Pettersson Matthew  2000  KUNGÄLV  AY9500  25 m     
29  524  Parrow Anders  2000  UDDEVALLA  AY1700  25 m     
 
Gren 30, 50m Frisim Damer 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
526  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  30.65   
486  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  34.14   
334  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  34.52   
418  Hermansson Moa  2002  SK ALINGSÅ  AB0202  25 m  36.36   
451  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  36.56   
454  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  36.77   
393  Lindstedt Frida  2002  S 02  AZ5402  25 m  36.87   
459  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  37.21   
341  Liindsröm Hanna  2002  KUNGÄLV  BA4602  25 m  38.35   
10  391  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  38.71   
11  533  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  39.10   
12  435  Eklund Julia  2002  TROLLHÄTTA  BG0402  25 m  40.17   
13  374  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  40.32   
14  320  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  41.89   
15  477  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  42.49   
16  544  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  42.53   
17  382  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  42.62   
18  373  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  25 m  43.65   
19  396  Mällo Sofia  2002  S 02  BI4202  25 m  44.34   
20  310  Alexandersson Tilda  2002  KUNGÄLV  BI9202  25 m  45.16   
21  496  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m  46.93   
22  327  Hedqvist Mira  2002  KUNGÄLV  BG8202  25 m  48.10   
23  490  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  48.48   
24  343  Ljunggren Amanda  2002  KUNGÄLV  BP0602  25 m     
25  515  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m     
 
Gren 31, 50m Frisim Herr 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  32.70   
338  Karlsson Edvin  2002  KUNGÄLV  AE7302  25 m  35.69   
558  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  36.18   
419  Hjorth Erik  2002  SK ALINGSÅ  AL4902  25 m  36.21   
305  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  36.53   
440  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  36.77   
460  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  36.86   
303  Poluyshkin David  2002  FALKENBERG  AL9902  50 m  37.26   
506  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  41.06   
10  397  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  25 m  42.51   
11  483  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m  44.13   
12  329  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  52.67   
13  527  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  53.64   
 
Gren 32, 50m Frisim Damer 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
323  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  35.49   
407  Wierzbowska Oliwia  2003  S 02  BD6803  25 m  36.36   
371  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  36.96   
372  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  37.21   
431  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  38.14   
352  Södergård - Flärd Melinda  2003  KUNGÄLV  BA5403  25 m  39.49   
353  Tjernström Nelly  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  40.07   
297  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  40.67   
445  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  42.69   
10  405  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  46.00   
11  409  Wolcher Leia  2003  S 02  BD7803  25 m  46.86   
12  321  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m  46.91   
13  294  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  50 m  47.13   
14  326  Hallman Matilda  2003  KUNGÄLV  BF7403  25 m  47.36   
15  348  Nyman-Ryd Linn  2003  KUNGÄLV  AA1803  25 m  47.48   
16  441  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m  48.60   
17  354  Uddgren Elsa  2003  KUNGÄLV  BF1603  25 m  48.74   
18  538  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  48.79   
19  514  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  49.40   
20  383  Fast Ella  2003  S 02  AZ8603  25 m  51.29   
21  522  Ouseley Emilia  2003  UDDEVALLA  BD8403  25 m  52.14   
22  434  Edkvist Ellen  2003  TROLLHÄTTA  AM4203  25 m  52.30   
23  443  Jonasson Ebba  2003  TROLLHÄTTA  AM0403  25 m  52.93   
24  293  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  25 m  59.44   
25  476  Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m     
26  503  Izad Mouda Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m     
27  521  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m     
28  542  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m     
 
Gren 33, 50m Frisim Herr 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
425  Linn Teodor  2003  SK ALINGSÅ  AO1303  25 m  36.10   
337  Karlsson Alfred  2003  KUNGÄLV  AI9103  25 m  37.33   
424  Larsson Lukas  2003  SK ALINGSÅ  AA8103  25 m  38.53   
395  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  38.58   
406  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  39.99   
464  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  40.40   
423  Karlsson Neo  2003  SK ALINGSÅ  AE0503  25 m  41.24   
403  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  41.45   
378  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  41.93   
10  438  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  41.98   
11  384  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  42.77   
12  398  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  43.31   
13  457  Olsson Philip  2003  TROLLHÄTTA  AL3903  25 m  45.79   
14  376  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  25 m  46.24   
15  330  Isaksson Daniel  2003  KUNGÄLV  AP7903  25 m  47.97   
16  500  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  51.88   
17  375  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  25 m     
18  394  Majed Danier  2003  S 02  AQ1703  25 m     
19  420  Johannesson Eskil  2003  SK ALINGSÅ  AR4103  25 m     
 
Gren 34, 50m Frisim Damer 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
346  Milusic Gabriella  2004  KUNGÄLV  AJ0404  25 m  37.77   
317  Eriksson Sofia  2004  KUNGÄLV  AE4604  25 m  39.79   
366  Skåås Celina  2004  LYSEKIL SS  AE4403  25 m  41.08   
345  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  41.68   
356  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  43.02   
492  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  43.77   
519  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  44.80   
301  Larsson Alma  2004  FALKENBERG  AJ4404  25 m  48.17   
543  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  48.38   
10  415  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  48.72   
11  525  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  49.22   
12  427  Persson Isabelle  2004  SK ALINGSÅ  AC7604  25 m  49.98   
13  292  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  50 m  51.99   
14  456  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  56.63   
15  545  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  1:02.15   
16  362  Alsop Johanna  2004  LYSEKIL SS  AG3404  25 m     
 
Gren 35, 50m Frisim Herr 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
340  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m  39.54   
530  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  41.48   
479  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  41.65   
370  Åberg Oskar  2004  LYSEKIL SS  AA7504  25 m  45.20   
462  Törnqvist Victor  2004  TROLLHÄTTA  AD4904  25 m  45.90   
520  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  46.96   
377  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  47.79   
302  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  49.85   
439  Hägg Anton  2004  TROLLHÄTTA  AG2904  25 m  54.08   
10  447  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  57.85   
11  449  Lindeblad Gabriel  2004  TROLLHÄTTA  AH3704  25 m  1:08.66   
12  463  Vikström Albin  2004  TROLLHÄTTA  AG2704  25 m  1:11.73   
13  433  Cvetic Jordan  2004  TROLLHÄTTA  AL5104  25 m     
 
Gren 36, 25m Frisim Damer 0-9 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
361  Abrahamsson Sofia  2005  LYSEKIL SS  AB8605  25 m  17.91   
285  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  18.61   
426  Linn Tyra  2005  SK ALINGSÅ  AG8205  25 m  21.01   
461  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  23.32   
517  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  24.59   
287  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  30.15   
339  Karlsson Maja  2006  KUNGÄLV    25 m     
 
Gren 37, 25m Frisim Herr 0-9 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
437  Fransson Hugo  2005  TROLLHÄTTA  AA4105  25 m  18.17   
331  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  22.90   
369  Svensson Pelle  2005  LYSEKIL SS  AB5705  25 m     
 
Gren 38, 50m Fjärilsim Damer 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
471  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  29.58   
539  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  29.58   
347  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  30.04   
472  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  30.53   
512  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  31.68   
473  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  32.32   
518  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  25 m  32.57   
523  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  32.84   
532  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  33.92   
10  556  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  33.97   
11  502  Håkansson Marie  1992  UDDEVALLA  CH2292  25 m  34.33   
12  513  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  34.55   
13  497  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  34.65   
14  307  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  BJ2899  25 m  35.13   
15  417  Hermansson Matilda  1999  SK ALINGSÅ  AF1299  25 m  36.10   
16  342  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  36.70   
17  312  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV  BK8897  25 m  36.79   
18  300  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  36.83   
19  298  Johansson Nathalie  1999  FALKENBERG  BO9899  25 m  37.30   
20  416  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  37.38   
21  296  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  25 m  37.73   
22  489  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  38.11   
23  313  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m  38.27   
24  505  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  40.24   
25  333  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  40.57   
26  351  Schöön Linnea  1998  KUNGÄLV  AW0698  25 m  40.74   
27  401  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  41.88   
28  501  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  43.73   
29  561  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  44.47   
 
Gren 39, 50m Fjärilsim Herr 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
528  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  25 m  25.40   
349  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  26.90   
328  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  27.17   
481  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  27.67   
540  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  27.90   
491  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  28.24   
482  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  28.79   
509  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m  28.92   
493  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  29.68   
10  562  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  30.46   
11  475  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  31.61   
12  332  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  32.39   
13  290  Andersson Johannes  1999  FALKENBERG  AM6999  25 m  32.41   
14  487  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  32.42   
15  529  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  32.66   
16  510  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  32.94   
17  319  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  33.21   
18  557  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  34.62   
19  400  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m  43.18   
20  299  Karlsson Jonathan  1999  FALKENBERG  AP2399  50 m  44.17   
21  288  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  45.00   
22  564  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m  45.93   
 
Gren 40, 50m Fjärilsim Damer 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
478  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  33.49   
450  Lokrantz Elin  2000  TROLLHÄTTA  AM2200  25 m  35.80   
537  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  36.37   
365  Nilsson Tilda  2001  LYSEKIL SS  AW2601  25 m  38.26   
452  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  38.69   
428  Svantesson Agnes  2001  SK ALINGSÅ  AM2201  25 m  38.85   
485  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  38.95   
402  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  39.19   
499  Gustavsson Maja  2001  UDDEVALLA  AL3401  25 m  39.50   
10  322  Gilley Rebecca  2001  KUNGÄLV  AV7601  25 m  39.51   
11  363  Alsop Lovisa  2001  LYSEKIL SS  AJ9601  25 m  39.60   
12  559  Creutz Vilma  2001  VÄNERSBORG  AV7201  25 m  39.82   
13  458  Robertsson Melina  2001  TROLLHÄTTA  AO9401  50 m  40.25   
14  541  Tabarte Amanda  2001  UDDEVALLA  AX9801  25 m  40.40   
15  392  Lindstedt Cecilia  2000  S 02  AD1600  25 m  41.42   
16  560  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  25 m  41.99   
17  390  Knutsen-Rohman Alva  2000  S 02  BD4600  25 m  42.04   
18  446  Kottusch Loella  2000  TROLLHÄTTA  AU1400  25 m  42.20   
19  563  Malm Hanna  2001  VÄNERSBORG  BN4601  25 m  43.96   
20  508  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  44.03   
21  488  Dahlberg Wilma  2001  UDDEVALLA  AL1401  25 m  44.30   
22  367  Skåås Filippa  2001  LYSEKIL SS  AH5201  25 m  45.17   
23  304  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  50 m  49.36   
24  495  Fransson Matilda  2000  UDDEVALLA  BJ1800  25 m  49.46   
25  325  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  55.55   
26  422  Johansson Alma  2000  SK ALINGSÅ  AB0800  25 m  1:12.64   
27  368  Ström Stina  2001  LYSEKIL SS  AW1801  25 m     
28  386  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m     
29  399  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m     
30  421  Johannesson Liv  2001  SK ALINGSÅ  BS9601  25 m     
31  448  Langer Mimmi  2001  TROLLHÄTTA  AW7801  25 m     
32  480  Benhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  AL4401  25 m     
33  504  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m     
34  507  Karlsson Linnea  2001  UDDEVALLA  AW5601  25 m     
 
Gren 41, 50m Fjärilsim Herr 13-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
335  Johansson Filip  2000  KUNGÄLV  AJ0300  25 m  31.38   
306  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  32.26   
534  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  33.66   
536  Ström Max  2000  UDDEVALLA  AK2300  25 m  34.24   
531  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  34.67   
555  Assor Alexander  2000  VÄNERSBORG  AE2900  25 m  35.70   
385  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  39.07   
484  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  40.08   
511  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  40.56   
10  388  Husepian Patrik  2001  S 02  AK1701  25 m  40.89   
11  442  Johannesson Hampus  2000  TROLLHÄTTA  AM6300  25 m  41.41   
12  379  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  42.61   
13  289  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  42.81   
14  444  Kis Balint  2001  TROLLHÄTTA  AU3701  25 m  43.44   
15  295  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  50 m  44.25   
16  535  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  44.49   
17  324  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m  45.96   
18  389  Karlsson Gustav  2000  S 02  AG0300  25 m  46.28   
19  314  Brulls Sebastian  2001  KUNGÄLV  AK8501  25 m     
20  336  Johansson Mathias  2001  KUNGÄLV  AQ5101  25 m     
21  344  Lundström Linus  2001  KUNGÄLV  AX2501  25 m     
22  404  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m     
23  453  Matei Michael  2001  TROLLHÄTTA  AR4501  25 m     
24  470  Anderberg Victor  2000  UDDEVALLA  AX6100  25 m     
25  516  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m     
26  524  Parrow Anders  2000  UDDEVALLA  AY1700  25 m     
 
Gren 42, 50m Fjärilsim Dam 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
526  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  34.38   
418  Hermansson Moa  2002  SK ALINGSÅ  AB0202  25 m  39.92   
486  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  43.27   
334  Johansson Emmy  2002  KUNGÄLV  AJ8602  25 m  43.38   
454  Metcalfe Sara  2002  TROLLHÄTTA  AL8602  25 m  43.98   
451  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  45.31   
341  Liindsröm Hanna  2002  KUNGÄLV  BA4602  25 m  46.54   
459  Ström Emilia  2002  TROLLHÄTTA  AD0602  25 m  46.68   
533  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  48.80   
10  435  Eklund Julia  2002  TROLLHÄTTA  BG0402  25 m  49.77   
11  320  Gabrielsson Hanna  2002  KUNGÄLV  AV5602  25 m  53.08   
12  374  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m     
13  391  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m     
14  477  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m     
15  496  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m     
16  515  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m     
17  544  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m     
 
Gren 43, 50m Fjärilsim Herr 12år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  38.31   
460  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  44.09   
419  Hjorth Erik  2002  SK ALINGSÅ  AL4902  25 m  45.01   
305  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  46.12   
506  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  46.56   
558  Creutz Villiam  2002  VÄNERSBORG  AE0902  25 m  52.56   
440  Hägg William  2002  TROLLHÄTTA  AM1502  25 m  58.89   
329  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m     
483  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m     
10  527  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m     
 
Gren 44, 50m Fjärilsim Damer 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
323  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  40.70   
352  Södergård - Flärd Melinda  2003  KUNGÄLV  BA5403  25 m  44.53   
431  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  44.57   
321  Gedeck Klara  2003  KUNGÄLV  AR0803  25 m  44.62   
407  Wierzbowska Oliwia  2003  S 02  BD6803  25 m  49.85   
353  Tjernström Nelly  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  50.37   
294  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  50 m  56.08   
441  Höög Emmie  2003  TROLLHÄTTA  AO9203  25 m  57.35   
445  Kottusch Lithea  2003  TROLLHÄTTA  AC4403  25 m  59.87   
10  297  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  1:00.97   
11  293  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  25 m     
12  371  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m     
13  372  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m     
14  434  Edkvist Ellen  2003  TROLLHÄTTA  AM4203  25 m     
15  476  Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m     
16  503  Izad Mouda Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m     
17  514  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m     
18  521  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m     
19  522  Ouseley Emilia  2003  UDDEVALLA  BD8403  25 m     
20  538  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m     
21  542  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m     
 
Gren 45, 50m Fjärilsim Herr 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
395  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  46.91   
438  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  48.96   
423  Karlsson Neo  2003  SK ALINGSÅ  AE0503  25 m  56.87   
337  Karlsson Alfred  2003  KUNGÄLV  AI9103  25 m     
424  Larsson Lukas  2003  SK ALINGSÅ  AA8103  25 m     
464  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m     
500  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m     
 
Gren 46, 25m Fjärilsim Damer 0-10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
346  Milusic Gabriella  2004  KUNGÄLV  AJ0404  25 m  18.45   
361  Abrahamsson Sofia  2005  LYSEKIL SS  AB8605  25 m  19.99   
285  Bakken Joline  2005  DEJE SS  AC1405  25 m  20.26   
317  Eriksson Sofia  2004  KUNGÄLV  AE4604  25 m  22.13   
356  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  22.57   
525  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  22.58   
427  Persson Isabelle  2004  SK ALINGSÅ  AC7604  25 m  23.55   
366  Skåås Celina  2004  LYSEKIL SS  AE4403  25 m  23.65   
345  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  24.05   
10  492  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  24.25   
11  519  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  24.68   
12  415  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  24.77   
13  517  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  25.45   
14  292  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  28.92   
15  461  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  34.62   
16  301  Larsson Alma  2004  FALKENBERG  AJ4404  25 m     
17  456  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m     
18  543  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m     
19  545  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m     
 
Gren 47, 25m Fjärilsim Herr 0-10 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
340  Karlsson Simon  2004  KUNGÄLV  AB8304  25 m  18.41   
437  Fransson Hugo  2005  TROLLHÄTTA  AA4105  25 m  20.00   
479  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  20.13   
462  Törnqvist Victor  2004  TROLLHÄTTA  AD4904  25 m  23.32   
530  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  23.78   
331  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  28.87   
302  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m     
370  Åberg Oskar  2004  LYSEKIL SS  AA7504  25 m     
447  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m     
10  520  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m     
 
Gren 48, 100m Medley Damer 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
472  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  1:08.97   
471  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:09.87   
539  Sundström Amanda  1995  UDDEVALLA  AD9295  25 m  1:10.22   
518  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  25 m  1:10.65   
473  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:11.15   
347  Nielsen-Fernandes Amanda  1994  KUNGÄLV  BM8294  25 m  1:11.54   
512  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  1:17.29   
532  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  1:17.81   
497  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  1:17.99   
10  416  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGSÅ  AE0299  25 m  1:18.28   
11  523  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  1:19.06   
12  513  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  1:19.44   
13  505  Jonsson Malin  1997  UDDEVALLA  AX4497  25 m  1:19.81   
14  556  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  1:19.92   
15  296  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  25 m  1:21.68   
16  489  Dao Kim  1999  UDDEVALLA  AX9899  25 m  1:23.59   
17  342  Ljungberg Frida  1998  KUNGÄLV  AV2498  25 m  1:24.11   
18  300  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  1:24.25   
19  298  Johansson Nathalie  1999  FALKENBERG  BO9899  25 m  1:24.73   
20  307  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  BJ2899  25 m  1:25.34   
21  313  Brogren Isabella  1999  KUNGÄLV  BB7499  25 m  1:26.55   
22  333  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  1:29.82   
23  561  Gillberg Moa  1998  VÄNERSBORG  AZ3898  25 m  1:32.56   
24  312  Birath Josephine  1997  KUNGÄLV  BK8897  25 m  1:35.99   
25  401  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  1:44.67   
26  501  Hedlund Alice  1999  UDDEVALLA  AP9499  25 m  1:49.70   
27  502  Håkansson Marie  1992  UDDEVALLA  CH2292  25 m     
 
Gren 49, 100m Medley Herr 15-99 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
528  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  25 m  55.11   
474  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  25 m  59.97   
540  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  1:02.29   
349  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  1:03.24   
328  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  1:05.33   
481  Bodestig Simon  1996  UDDEVALLA  AT7396  25 m  1:07.39   
491  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  1:08.67   
482  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  1:08.71   
510  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  1:09.08   
10  487  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  1:13.33   
11  529  Robertsson Albin  1998  UDDEVALLA  AF1398  25 m  1:13.88   
12  562  Johansson Fredrik  1996  VÄNERSBORG  AR3596  25 m  1:14.24   
13  475  Andersson Martin  1998  UDDEVALLA  AE0798  25 m  1:16.39   
14  493  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  1:16.94   
15  557  Creutz Viktor  1999  VÄNERSBORG  AO4799  25 m  1:18.73   
16  332  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  1:22.79   
17  564  Malm Isak  1998  VÄNERSBORG  AP0998  25 m  1:23.18   
18  288  Johansson Niklas  1996  DEJE SS  AW3996  25 m  1:32.18   
19  290  Andersson Johannes  1999  FALKENBERG  AM6999  25 m  1:52.02   
20  299  Karlsson Jonathan  1999  FALKENBERG  AP2399  25 m     
21  400  Schariot Simon  1998  S 02  AD3198  25 m     
22  509  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  25 m     
 
Gren 50, 4X50m Frisim Mixed 12-14 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
546  Uddevalla Mix [2000]  2000  UDDEVALLA    25 m  2:00.80   
547  Uddevalla Mix Lag 2  2000  UDDEVALLA    25 m  2:08.34   
411  S02 Mix [2001]  2001  S 02    25 m  2:13.41   
548  Uddevalla Mix Lag 3  2000  UDDEVALLA    25 m  2:16.73   
550  Uddevalla Mix Lag 4  2000  UDDEVALLA    25 m  2:16.82   
465  Trollhätta Mix [2000]  2000  TROLLHÄTTA    25 m  2:19.46   
412  S02 Mix [2002]  2002  S 02    25 m  2:24.14   
467  Trollhätta Mix Lag 2  2000  TROLLHÄTTA    25 m  2:26.86   
308  Falkenberg Mix 1  2000  FALKENBERG    25 m  2:29.77   
10  552  Uddevalla Mix Lag5  2000  UDDEVALLA    25 m  2:39.18   
11  309  Falkenberg Mix 2  2000  FALKENBERG    25 m  2:50.19   
12  358  Kungälv Mix 1  2000  KUNGÄLV    25 m     
13  360  Kungälv Mix 2  2000  KUNGÄLV    25 m     
14  429  SK Alingså Mix [2000]  2000  SK ALINGSÅ    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  20 mars 2014 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  19:10