Deltagarlista Gren 1-24 
 
  Tävling  Utmanarsim    Utskriftsdatum  04 februari 2014   
  Tävlingsort  Uddevalla    Utskriftstid  19:09   
  Arrangör  Uddevalla Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 februari 2014         
 
 
Gren 1, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m     
18  Bernhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  BP4201  25 m  1:55.33   
89  Collins Amanda  2002  UDDEVALLA  BH6202  25 m     
22  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  2:03.05   
90  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m     
91  Fransson Elin  2003  UDDEVALLA    25 m     
30  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m  1:53.96   
43  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m  1:44.20   
47  Kleveros Nathalie  2001  UDDEVALLA  BO9201  25 m  1:52.40   
10  53  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  1:54.01   
11  39  Mousa Natalie Izad  2003  UDDEVALLA    25 m     
12  63  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  1:51.98   
13  64  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  1:52.70   
14  95  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m     
15  69  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  1:45.93   
16  79  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m     
17  80  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  2:03.42   
18  87  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  2:08.39   
 
Gren 2, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:40.81   
19  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m     
60  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m     
66  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  1:55.67   
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:43.09   
 
Gren 3, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  29.35   
Andreasson Linnea  2004  UDDEVALLA  AO2404  25 m  36.75   
10  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA    25 m  39.49   
15  Barra Catalina  2003  UDDEVALLA    25 m     
17  Bergstrand Lovis  2004  UDDEVALLA    25 m  37.76   
20  Carlén Alice  2003  UDDEVALLA  BD5203  25 m  29.40   
24  Engblom Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  33.38   
25  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA    25 m  33.97   
26  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA    25 m  50.30   
10  27  Fondin Emilia  2004  UDDEVALLA  AO3404  25 m  30.80   
11  28  Forsmark Fredrica  2005  UDDEVALLA    25 m  33.16   
12  29  Fredriksson Elin  2004  UDDEVALLA  AO4404  25 m  28.95   
13  34  Hammarqvist Moa  2005  UDDEVALLA    25 m  32.81   
14  36  Hansson Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  30.11   
15  37  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA    25 m     
16  38  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  33.70   
17  44  Jensen Wilma Johansson  2006  UDDEVALLA    25 m     
18  40  Johansson Agnes  2005  UDDEVALLA    25 m  39.87   
19  41  Johansson Emma  2004  UDDEVALLA    25 m     
20  42  Johansson Moa  2005  UDDEVALLA    25 m  30.60   
21  45  Jonefelt Natali  2005  UDDEVALLA    25 m  43.29   
22  46  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  28.70   
23  48  Kristiansen Julia  2006  UDDEVALLA    25 m     
24  49  Kronberg Agnes  2003  UDDEVALLA    25 m     
25  50  Larsson Nellie  2005  UDDEVALLA    25 m  33.34   
26  51  Lind Tanja  2004  UDDEVALLA    25 m     
27  55  Marcusson Maja  2003  UDDEVALLA    25 m  28.64   
28  56  Minsäter Sara  2005  UDDEVALLA    25 m  30.87   
29  57  Mohammed Danja  2002  UDDEVALLA    25 m  28.50   
30  58  Molin Jasmine  2003  UDDEVALLA    25 m  29.56   
31  59  Molin Julia  2005  UDDEVALLA    25 m  33.49   
32  62  Nielsen Hannah  2006  UDDEVALLA    25 m  34.66   
33  65  Olsson Alva  2002  UDDEVALLA    25 m  30.24   
34  67  Olsson Ebba  2001  UDDEVALLA    25 m     
35  68  Palander Ellie  2005  UDDEVALLA    25 m  38.95   
36  71  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA    25 m  28.46   
37  72  Rosenius Alice  2005  UDDEVALLA    25 m  35.45   
38  73  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA    25 m  29.55   
39  75  Schörling Astrid  2005  UDDEVALLA    25 m  38.30   
40  31  Sousa Annamaria Girnus De  2005  UDDEVALLA    25 m     
41  77  Sporre Tindra  2003  UDDEVALLA  BD2603  25 m  43.06   
42  78  Ström Tilda  2003  UDDEVALLA  BD4603  25 m  30.09   
43  82  Trolled Lily  2006  UDDEVALLA    25 m     
44  84  Webb Tova  2005  UDDEVALLA    25 m  27.93   
 
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Christoffer  2003  UDDEVALLA    25 m  32.47   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA    25 m     
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  27.88   
11  Aronsson Edvin  2003  UDDEVALLA  AM5903  25 m  29.07   
14  Backman Axel  2005  UDDEVALLA    25 m  32.81   
16  Berggren Elias  2004  UDDEVALLA    25 m     
23  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA    25 m  36.51   
32  Haigh Emil Karsten  2005  UDDEVALLA    25 m  30.87   
35  Hansen Simon  2003  UDDEVALLA    25 m     
10  93  Lundberg Linus Minsäter  2002  UDDEVALLA    25 m     
11  54  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA    25 m  32.20   
12  74  Rössner Leon  2006  UDDEVALLA    25 m  39.79   
13  76  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA    25 m  38.86   
14  81  Torstensvik Liam  2005  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA    25 m     
Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m  57.13   
13  Baard Ebba  2003  UDDEVALLA  BD7203  25 m  1:03.84   
89  Collins Amanda  2002  UDDEVALLA  BH6202  25 m  51.18   
22  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  57.17   
90  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  53.46   
91  Fransson Elin  2003  UDDEVALLA    25 m  1:01.10   
30  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m  52.07   
33  Hammarqvist Linnea  2003  UDDEVALLA  BD7403  25 m  54.82   
10  47  Kleveros Nathalie  2001  UDDEVALLA  BO9201  25 m  51.50   
11  52  Lindsta Hanna  2004  UDDEVALLA    25 m     
12  53  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  54.46   
13  94  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA    25 m  59.78   
14  64  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  54.29   
15  95  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m  1:05.31   
16  69  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  54.19   
17  79  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  56.12   
18  80  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  52.94   
19  97  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  54.34   
20  87  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  58.59   
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Apelryd William  2004  UDDEVALLA    25 m     
21  Carlshjelm Mathias  2001  UDDEVALLA    25 m     
92  Hansson Albin  2003  UDDEVALLA  AB3903  25 m  55.46   
60  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m  47.19   
66  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  53.77   
96  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  52.15   
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  47.56   
83  Turesson David  2004  UDDEVALLA    25 m     
85  Åberg Hugo  2003  UDDEVALLA    25 m  55.38   
10  86  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA    25 m  1:02.67   
 
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Bernhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  BP4201  25 m     
43  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m  1:51.87   
39  Mousa Natalie Izad  2003  UDDEVALLA    25 m     
63  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m     
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m     
19  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m     
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m     
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA    25 m     
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m     
13  Baard Ebba  2003  UDDEVALLA  BD7203  25 m  27.13   
20  Carlén Alice  2003  UDDEVALLA  BD5203  25 m  30.80   
89  Collins Amanda  2002  UDDEVALLA  BH6202  25 m  26.86   
24  Engblom Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  37.12   
90  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  29.79   
91  Fransson Elin  2003  UDDEVALLA    25 m  23.64   
29  Fredriksson Elin  2004  UDDEVALLA  AO4404  25 m  33.47   
10  33  Hammarqvist Linnea  2003  UDDEVALLA  BD7403  25 m  36.06   
11  36  Hansson Klara  2005  UDDEVALLA    25 m     
12  38  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m     
13  52  Lindsta Hanna  2004  UDDEVALLA    25 m     
14  53  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  25.19   
15  58  Molin Jasmine  2003  UDDEVALLA    25 m  36.34   
16  94  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA    25 m  24.40   
17  63  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  24.41   
18  65  Olsson Alva  2002  UDDEVALLA    25 m     
19  67  Olsson Ebba  2001  UDDEVALLA    25 m     
20  95  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m  30.37   
21  78  Ström Tilda  2003  UDDEVALLA  BD4603  25 m     
22  79  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  25.92   
23  80  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  23.57   
24  97  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  26.03   
25  87  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  29.17   
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  30.86   
88  Apelryd William  2004  UDDEVALLA    25 m  29.29   
11  Aronsson Edvin  2003  UDDEVALLA  AM5903  25 m  39.09   
21  Carlshjelm Mathias  2001  UDDEVALLA    25 m  36.16   
35  Hansen Simon  2003  UDDEVALLA    25 m     
92  Hansson Albin  2003  UDDEVALLA  AB3903  25 m  28.90   
93  Lundberg Linus Minsäter  2002  UDDEVALLA    25 m     
66  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  28.55   
96  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  26.54   
10  83  Turesson David  2004  UDDEVALLA    25 m     
11  85  Åberg Hugo  2003  UDDEVALLA    25 m  27.49   
12  86  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m     
18  Bernhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  BP4201  25 m  53.66   
22  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m     
30  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m  52.67   
43  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m  51.60   
47  Kleveros Nathalie  2001  UDDEVALLA  BO9201  25 m     
39  Mousa Natalie Izad  2003  UDDEVALLA    25 m     
63  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m     
64  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m     
10  69  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m     
 
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  52.59   
19  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m     
60  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m  47.62   
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m     
 
Gren 13, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA    25 m  33.10   
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  30.48   
Andreasson Linnea  2004  UDDEVALLA  AO2404  25 m  33.05   
10  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA    25 m  40.03   
13  Baard Ebba  2003  UDDEVALLA  BD7203  25 m  30.80   
15  Barra Catalina  2003  UDDEVALLA    25 m     
17  Bergstrand Lovis  2004  UDDEVALLA    25 m  42.14   
20  Carlén Alice  2003  UDDEVALLA  BD5203  25 m  27.58   
24  Engblom Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  37.99   
10  25  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA    25 m  37.93   
11  26  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA    25 m  59.96   
12  27  Fondin Emilia  2004  UDDEVALLA  AO3404  25 m  34.44   
13  28  Forsmark Fredrica  2005  UDDEVALLA    25 m  39.83   
14  91  Fransson Elin  2003  UDDEVALLA    25 m  34.16   
15  29  Fredriksson Elin  2004  UDDEVALLA  AO4404  25 m  35.75   
16  30  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m  27.78   
17  33  Hammarqvist Linnea  2003  UDDEVALLA  BD7403  25 m  33.82   
18  34  Hammarqvist Moa  2005  UDDEVALLA    25 m  44.26   
19  36  Hansson Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  31.72   
20  37  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA    25 m     
21  38  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  33.65   
22  44  Jensen Wilma Johansson  2006  UDDEVALLA    25 m     
23  40  Johansson Agnes  2005  UDDEVALLA    25 m  43.40   
24  41  Johansson Emma  2004  UDDEVALLA    25 m     
25  42  Johansson Moa  2005  UDDEVALLA    25 m  39.58   
26  45  Jonefelt Natali  2005  UDDEVALLA    25 m  43.21   
27  46  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  32.44   
28  48  Kristiansen Julia  2006  UDDEVALLA    25 m  40.00   
29  49  Kronberg Agnes  2003  UDDEVALLA    25 m     
30  50  Larsson Nellie  2005  UDDEVALLA    25 m  38.86   
31  51  Lind Tanja  2004  UDDEVALLA    25 m     
32  52  Lindsta Hanna  2004  UDDEVALLA    25 m     
33  55  Marcusson Maja  2003  UDDEVALLA    25 m  29.57   
34  56  Minsäter Sara  2005  UDDEVALLA    25 m  35.63   
35  57  Mohammed Danja  2002  UDDEVALLA    25 m  34.58   
36  58  Molin Jasmine  2003  UDDEVALLA    25 m  31.98   
37  59  Molin Julia  2005  UDDEVALLA    25 m  48.11   
38  39  Mousa Natalie Izad  2003  UDDEVALLA    25 m     
39  94  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA    25 m     
40  61  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA    25 m     
41  62  Nielsen Hannah  2006  UDDEVALLA    25 m  41.36   
42  63  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  28.19   
43  65  Olsson Alva  2002  UDDEVALLA    25 m  30.47   
44  67  Olsson Ebba  2001  UDDEVALLA    25 m     
45  68  Palander Ellie  2005  UDDEVALLA    25 m  48.60   
46  71  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA    25 m  42.55   
47  73  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA    25 m  31.00   
48  75  Schörling Astrid  2005  UDDEVALLA    25 m  41.37   
49  31  Sousa Annamaria Girnus De  2005  UDDEVALLA    25 m     
50  77  Sporre Tindra  2003  UDDEVALLA  BD2603  25 m  36.14   
51  78  Ström Tilda  2003  UDDEVALLA  BD4603  25 m  29.66   
52  82  Trolled Lily  2006  UDDEVALLA    25 m  42.35   
 
Gren 14, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Christoffer  2003  UDDEVALLA    25 m  37.99   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA    25 m  43.24   
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  28.29   
88  Apelryd William  2004  UDDEVALLA    25 m  31.95   
11  Aronsson Edvin  2003  UDDEVALLA  AM5903  25 m  36.03   
14  Backman Axel  2005  UDDEVALLA    25 m  34.41   
16  Berggren Elias  2004  UDDEVALLA    25 m     
21  Carlshjelm Mathias  2001  UDDEVALLA    25 m  32.17   
23  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA    25 m  42.79   
10  32  Haigh Emil Karsten  2005  UDDEVALLA    25 m     
11  35  Hansen Simon  2003  UDDEVALLA    25 m     
12  93  Lundberg Linus Minsäter  2002  UDDEVALLA    25 m     
13  54  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA    25 m  39.52   
14  74  Rössner Leon  2006  UDDEVALLA    25 m  39.95   
15  76  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA    25 m  1:11.26   
16  81  Torstensvik Liam  2005  UDDEVALLA    25 m  37.47   
17  83  Turesson David  2004  UDDEVALLA    25 m  35.46   
18  85  Åberg Hugo  2003  UDDEVALLA    25 m  27.73   
19  86  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA    25 m  34.69   
 
Gren 15, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Bernhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  BP4201  25 m  55.08   
89  Collins Amanda  2002  UDDEVALLA  BH6202  25 m  1:00.50   
22  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  57.41   
90  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  1:05.45   
47  Kleveros Nathalie  2001  UDDEVALLA  BO9201  25 m  56.67   
53  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  55.50   
64  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  55.89   
95  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m  57.63   
79  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  54.87   
10  80  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  1:01.73   
11  97  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:02.00   
12  87  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  1:00.11   
 
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m  1:01.65   
92  Hansson Albin  2003  UDDEVALLA  AB3903  25 m  1:03.91   
60  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m  54.37   
66  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  57.56   
96  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  55.87   
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  51.95   
 
Gren 17, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m     
43  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m     
69  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m     
 
Gren 18, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:54.85   
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  2:00.10   
 
Gren 19, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA    25 m     
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  30.78   
Andreasson Linnea  2004  UDDEVALLA  AO2404  25 m  26.68   
10  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA    25 m  43.02   
13  Baard Ebba  2003  UDDEVALLA  BD7203  25 m  26.13   
15  Barra Catalina  2003  UDDEVALLA    25 m     
17  Bergstrand Lovis  2004  UDDEVALLA    25 m  41.12   
20  Carlén Alice  2003  UDDEVALLA  BD5203  25 m  25.65   
24  Engblom Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  29.56   
10  25  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA    25 m  33.02   
11  26  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA    25 m     
12  27  Fondin Emilia  2004  UDDEVALLA  AO3404  25 m  35.85   
13  28  Forsmark Fredrica  2005  UDDEVALLA    25 m  37.95   
14  29  Fredriksson Elin  2004  UDDEVALLA  AO4404  25 m  25.34   
15  34  Hammarqvist Moa  2005  UDDEVALLA    25 m  39.20   
16  36  Hansson Klara  2005  UDDEVALLA    25 m  29.86   
17  37  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA    25 m     
18  38  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  34.93   
19  44  Jensen Wilma Johansson  2006  UDDEVALLA    25 m     
20  40  Johansson Agnes  2005  UDDEVALLA    25 m  37.54   
21  41  Johansson Emma  2004  UDDEVALLA    25 m     
22  42  Johansson Moa  2005  UDDEVALLA    25 m  33.36   
23  45  Jonefelt Natali  2005  UDDEVALLA    25 m  42.07   
24  46  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  30.29   
25  48  Kristiansen Julia  2006  UDDEVALLA    25 m     
26  49  Kronberg Agnes  2003  UDDEVALLA    25 m     
27  50  Larsson Nellie  2005  UDDEVALLA    25 m  26.26   
28  51  Lind Tanja  2004  UDDEVALLA    25 m     
29  52  Lindsta Hanna  2004  UDDEVALLA    25 m     
30  55  Marcusson Maja  2003  UDDEVALLA    25 m  30.20   
31  56  Minsäter Sara  2005  UDDEVALLA    25 m  33.82   
32  57  Mohammed Danja  2002  UDDEVALLA    25 m     
33  58  Molin Jasmine  2003  UDDEVALLA    25 m  25.59   
34  59  Molin Julia  2005  UDDEVALLA    25 m     
35  94  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA    25 m  24.18   
36  62  Nielsen Hannah  2006  UDDEVALLA    25 m  38.23   
37  65  Olsson Alva  2002  UDDEVALLA    25 m  28.15   
38  67  Olsson Ebba  2001  UDDEVALLA    25 m     
39  68  Palander Ellie  2005  UDDEVALLA    25 m  30.55   
40  71  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA    25 m  32.73   
41  72  Rosenius Alice  2005  UDDEVALLA    25 m  34.20   
42  73  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA    25 m  27.52   
43  75  Schörling Astrid  2005  UDDEVALLA    25 m     
44  31  Sousa Annamaria Girnus De  2005  UDDEVALLA    25 m     
45  77  Sporre Tindra  2003  UDDEVALLA  BD2603  25 m  36.56   
46  78  Ström Tilda  2003  UDDEVALLA  BD4603  25 m  30.28   
47  82  Trolled Lily  2006  UDDEVALLA    25 m     
48  84  Webb Tova  2005  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 20, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Christoffer  2003  UDDEVALLA    25 m  37.50   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA    25 m     
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  26.43   
11  Aronsson Edvin  2003  UDDEVALLA  AM5903  25 m  28.24   
14  Backman Axel  2005  UDDEVALLA    25 m  32.20   
16  Berggren Elias  2004  UDDEVALLA    25 m     
21  Carlshjelm Mathias  2001  UDDEVALLA    25 m  28.36   
23  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA    25 m  43.71   
32  Haigh Emil Karsten  2005  UDDEVALLA    25 m  33.31   
10  35  Hansen Simon  2003  UDDEVALLA    25 m     
11  93  Lundberg Linus Minsäter  2002  UDDEVALLA    25 m     
12  54  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA    25 m     
13  74  Rössner Leon  2006  UDDEVALLA    25 m  41.38   
14  76  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA    25 m  43.02   
15  81  Torstensvik Liam  2005  UDDEVALLA    25 m  34.51   
16  83  Turesson David  2004  UDDEVALLA    25 m  30.03   
17  86  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA    25 m  32.40   
 
Gren 21, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andreasson Alicia  2003  UDDEVALLA  BD6203  25 m  59.85   
89  Collins Amanda  2002  UDDEVALLA  BH6202  25 m  43.35   
22  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  45.48   
90  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  46.99   
91  Fransson Elin  2003  UDDEVALLA    25 m     
33  Hammarqvist Linnea  2003  UDDEVALLA  BD7403  25 m  52.30   
47  Kleveros Nathalie  2001  UDDEVALLA  BO9201  25 m  47.53   
53  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  46.59   
63  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  46.90   
10  64  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  46.50   
11  95  Olsson Frida  2003  UDDEVALLA  BD1603  25 m     
12  69  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  46.45   
13  79  Strömblad Sanna  2003  UDDEVALLA  BD5603  25 m  48.68   
14  80  Tabarte Wilma  2003  UDDEVALLA  BD3603  25 m  42.58   
15  97  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  45.81   
16  87  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  54.62   
 
Gren 22, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Apelryd William  2004  UDDEVALLA    25 m  55.67   
12  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  41.65   
92  Hansson Albin  2003  UDDEVALLA  AB3903  25 m  51.88   
60  Nguyen Martin  2001  UDDEVALLA  AV7301  25 m  39.39   
66  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  46.96   
96  Pettersson Stefan  2002  UDDEVALLA  AR2902  25 m  48.86   
85  Åberg Hugo  2003  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 23, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Bernhardtz Felicia  2001  UDDEVALLA  BP4201  50 m  1:44.60   
30  Fredriksson Tindra  2002  UDDEVALLA  BK1202  25 m     
43  Johansson Sara  2001  UDDEVALLA  BL1601  25 m  1:34.80   
39  Mousa Natalie Izad  2003  UDDEVALLA    25 m     
 
Gren 24, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m     
70  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:38.54   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  04 februari 2014 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  19:09