Deltagarlista Gren 1-36 
 
  Tävling  KM    Utskriftsdatum  01 december 2017   
  Tävlingsort  Uddevalla    Utskriftstid  22:32   
  Arrangör  Uddevalla sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  03 december 2017         
 
 
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  50 m  30.00   
47  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  30.38   
27  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  31.07   
10  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  31.36   
59  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  31.52   
Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  32.68   
 
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  25 m  24.43   
37  Josefsson Tobias  1997  UDDEVALLA  AT7397  25 m  27.94   
11  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  50 m  28.38   
32  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  28.60   
29  Gustavsson Axel  2000  UDDEVALLA  AO8100  25 m  29.81   
66  Vikarand Tony  1975  UDDEVALLA  AA1575  25 m  29.91   
55  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  30.70   
42  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  32.98   
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  32.14   
53  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  33.56   
62  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  34.02   
60  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  36.49   
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  41.07   
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  29.24   
38  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  31.82   
30  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  36.17   
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  36.39   
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  30.54   
39  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  30.68   
64  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  33.40   
21  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  33.44   
46  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  34.48   
48  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  35.53   
26  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  38.17   
22  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  38.24   
71  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  38.63   
10  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  43.50   
11  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA  BX2804  25 m  45.21   
12  36  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  25 m  47.17   
13  13  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  47.36   
14  67  Vinneby Wilma  2005  UDDEVALLA  BK5805  25 m  52.74   
15  68  Älmegran Kajsa  2004  UDDEVALLA  BU3604  25 m  59.51   
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  33.24   
19  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  25 m  33.47   
61  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  37.93   
49  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  39.25   
70  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  40.65   
44  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  42.07   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  50 m  47.26   
25  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  25 m  48.03   
24  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m     
 
Gren 7, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  18.13   
40  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  18.29   
34  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  18.89   
15  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  19.33   
51  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  19.70   
35  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  20.34   
50  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  20.49   
14  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  20.90   
45  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  21.26   
10  65  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  21.35   
11  57  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  21.56   
12  52  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  21.64   
13  69  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  21.67   
14  23  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  26.33   
15  16  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m  27.97   
16  18  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  17.17   
58  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  20.94   
56  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  22.38   
31  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m  23.77   
Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m     
12  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m     
43  Lindsta Ger´ser Hugo  2007  UDDEVALLA  AM9107  25 m     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  32.15   
27  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  32.81   
47  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  33.10   
Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  34.63   
10  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  35.97   
59  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  35.98   
 
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  25 m  27.16   
11  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  29.23   
55  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  29.61   
42  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  29.91   
32  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  30.02   
37  Josefsson Tobias  1997  UDDEVALLA  AT7397  25 m  32.20   
29  Gustavsson Axel  2000  UDDEVALLA  AO8100  25 m  34.92   
66  Vikarand Tony  1975  UDDEVALLA  AA1575  25 m     
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  32.97   
53  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  33.43   
62  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  35.17   
60  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  38.44   
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  44.97   
 
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  30.77   
28  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  31.41   
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  38.65   
30  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  39.42   
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  32.84   
39  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  33.17   
Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  33.54   
46  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  36.16   
64  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  36.35   
22  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  38.45   
48  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  39.26   
71  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  41.60   
Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  41.70   
10  13  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  42.60   
11  26  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  44.40   
12  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA  BX2804  25 m  44.64   
13  36  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  50 m  48.19   
14  67  Vinneby Wilma  2005  UDDEVALLA  BK5805  25 m  48.96   
15  68  Älmegran Kajsa  2004  UDDEVALLA  BU3604  25 m  50.61   
 
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  36.45   
19  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  25 m  37.98   
44  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  39.43   
70  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  39.62   
49  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  40.71   
24  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  43.24   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  44.65   
25  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  25 m  45.29   
61  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  50 m  45.77   
 
Gren 17, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  36.58   
15  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  42.37   
63  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  42.51   
40  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  43.70   
57  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  43.93   
51  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  44.19   
52  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  44.75   
35  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  46.23   
14  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  46.27   
10  65  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  46.73   
11  50  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  48.04   
12  23  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  48.12   
13  69  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  49.81   
14  45  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  52.86   
15  16  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m     
16  18  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m     
 
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  41.90   
58  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  42.74   
Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  47.46   
12  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  50.32   
56  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  52.73   
31  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m     
43  Lindsta Ger´ser Hugo  2007  UDDEVALLA  AM9107  25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  34.34   
59  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  34.41   
Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  35.54   
27  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  37.74   
Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  38.08   
 
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  25 m  27.17   
55  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  31.13   
37  Josefsson Tobias  1997  UDDEVALLA  AT7397  25 m  31.56   
66  Vikarand Tony  1975  UDDEVALLA  AA1575  25 m  32.69   
11  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  33.98   
29  Gustavsson Axel  2000  UDDEVALLA  AO8100  25 m  34.72   
32  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  35.63   
42  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  38.45   
 
Gren 21, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  36.54   
62  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  37.18   
60  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  44.32   
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  50 m  49.22   
 
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  31.85   
38  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  37.48   
30  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  25 m  43.36   
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  43.95   
 
Gren 23, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
64  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  35.90   
Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  37.45   
39  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  38.56   
48  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  41.43   
71  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  41.62   
46  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  42.06   
21  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  42.63   
36  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  50 m  45.91   
26  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  46.56   
10  22  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  49.39   
11  13  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  50.57   
12  68  Älmegran Kajsa  2004  UDDEVALLA  BU3604  25 m  51.57   
13  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  54.01   
14  67  Vinneby Wilma  2005  UDDEVALLA  BK5805  50 m  55.21   
15  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA  BX2804  50 m  56.87   
 
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  35.66   
49  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  39.94   
44  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  45.17   
25  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  50 m  45.69   
70  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  46.29   
19  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  25 m  47.89   
61  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  48.58   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  50 m  55.94   
24  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m     
 
Gren 25, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  44.90   
34  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  45.48   
15  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  46.66   
40  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  48.78   
63  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  49.15   
51  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  49.30   
50  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  49.67   
65  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  51.53   
14  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  51.89   
10  69  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  53.99   
11  52  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  54.22   
12  23  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  54.71   
13  18  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m  55.57   
14  35  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  58.04   
15  45  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  50 m  1:08.28   
16  16  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m     
 
Gren 26, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  41.69   
58  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  46.81   
56  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  54.51   
12  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  1:00.37   
Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m     
31  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m     
43  Lindsta Ger´ser Hugo  2007  UDDEVALLA  AM9107  25 m     
 
Gren 29, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  28.36   
10  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  28.69   
27  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  29.69   
Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  29.91   
59  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  29.99   
47  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  30.13   
 
Gren 30, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  25 m  23.45   
20  Emanuelsson Fredrik  1999  UDDEVALLA  AN3199  25 m  24.59   
37  Josefsson Tobias  1997  UDDEVALLA  AT7397  25 m  25.48   
11  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  26.16   
29  Gustavsson Axel  2000  UDDEVALLA  AO8100  25 m  26.33   
32  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  27.07   
55  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  27.56   
42  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  28.05   
66  Vikarand Tony  1975  UDDEVALLA  AA1575  25 m  28.90   
 
Gren 31, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
53  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  29.10   
17  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  29.25   
62  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  29.98   
60  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  32.76   
Andersson Linnea  2003  UDDEVALLA  BD8203  25 m  35.29   
 
Gren 32, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  26.06   
28  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  26.17   
30  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  29.67   
Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  25 m  32.49   
 
Gren 33, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  28.67   
39  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  29.46   
64  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  30.16   
21  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  30.97   
48  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  31.40   
22  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  32.02   
46  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  32.80   
26  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  33.26   
71  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  35.08   
10  36  Höglund Filippa  2005  UDDEVALLA  BK3805  25 m  35.41   
11  13  Blomberg Moa  2005  UDDEVALLA  AN2805  25 m  37.76   
12  67  Vinneby Wilma  2005  UDDEVALLA  BK5805  50 m  39.19   
13  Aronsson Clara  2004  UDDEVALLA  BX2804  25 m  39.95   
14  Adamsson Tuva  2005  UDDEVALLA  AN9805  25 m  40.21   
15  68  Älmegran Kajsa  2004  UDDEVALLA  BU3604  50 m  42.56   
 
Gren 34, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  28.31   
19  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  25 m  29.99   
44  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  32.98   
49  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  33.94   
70  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  34.06   
61  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  34.69   
Andersson Oliver  2005  UDDEVALLA  AQ5505  25 m  37.45   
25  Forsberg Hannes  2004  UDDEVALLA  AW8104  25 m  38.33   
24  Erlandsson William  2005  UDDEVALLA  AF6705  25 m  38.55   
 
Gren 35, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  31.80   
63  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  34.39   
40  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  35.20   
57  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  35.94   
51  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  37.28   
15  Cedergren Ella  2006  UDDEVALLA  BI7206  25 m  38.49   
52  Olsson Vilma  2007  UDDEVALLA  AK4407  25 m  38.91   
35  Hellgren Ebba  2007  UDDEVALLA  AZ9807  25 m  39.08   
14  Borg Maja  2006  UDDEVALLA  BI6206  25 m  39.16   
10  23  Eriksson Saga  2007  UDDEVALLA  AV9607  25 m  39.77   
11  65  Vikarand Elsa  2007  UDDEVALLA  AW4207  25 m  40.32   
12  50  Olsson Majken  2007  UDDEVALLA  AW7407  25 m  40.51   
13  69  Östblom Malin  2007  UDDEVALLA  BA1407  25 m  41.61   
14  45  Nielsen Frida  2008  UDDEVALLA  AJ6808  25 m  47.34   
15  18  D`aria Ella  2007  UDDEVALLA  BB0607  25 m  47.40   
16  16  Cedergren Emma  2008  UDDEVALLA  AN5608  25 m     
 
Gren 36, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  33.44   
58  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  37.12   
Andersson Oscar  2006  UDDEVALLA  AS9706  25 m  40.02   
56  Rodin Axel  2007  UDDEVALLA  AM3307  25 m  43.56   
43  Lindsta Ger´ser Hugo  2007  UDDEVALLA  AM9107  25 m  46.87   
12  Blomberg Leo  2007  UDDEVALLA  AL8907  25 m  47.28   
31  Hansson Axel  2008  UDDEVALLA  AH3108  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  01 december 2017 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  22:32